Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із виготовлення відеороликів.


Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із виготовлення відеороликів.
ГО «Вектор прав людини» в межах грантового проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг із виготовлення відеороликів, які будуть інформувати про судову систему України, сприяти обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів судових послуг.
Дата оголошення про тендер: 12 травня 2020 р.
Термін подання тендерних пропозицій: до 27 травня 2020 р. (включно).
Предметом закупівлі є послуги, а саме – виготовлення 25 відеороликів, що включає: 
 1. Розробка єдиної візуальної концепції відеороликів.
 2. Забезпечення послуг режисера, відеооператорів, звукорежисерів, монтажерів, дикторів необхідних для зйомки та оброблення 25 відеороликів.
 3. Оренда необхідного обладнання та його доставка до місця проведення зйомок, а саме: м. Київ, 01135, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх.
 4. До переліку обладнання може бути включено: камера (до 2 штук), об’єктиви (до 3 штук), звукове обладнання, світлове обладнання, суфлер, монітор. Оренда має бути забезпечена на весь період зйомок.
 5. Здійснення анімації та графіки кожного ролика.
 6. Створення субтитрів кожного ролика українською мовою.
 
Вимоги до відео: 25 відеороликів тривалістю до 0:30 хв.; розширення кінцевого продукту: QuickTime, mov, .avi, .mkv, mp4 або еквівалентне; роздільна здатність відео – 4К (4096×2160); співвідношення сторін відеоматеріалу (aspect ratio): 16:9; частота кадрів 25, 29.97; бітрейт не менший за 50mb/s; кодек H.264 – якість максимальна; звук – не вище та не нижче мінус 12 дб.
 
Строк надання послуг: протягом 110 днів від дати підписання Договору про надання послуг. Зйомки відбудуться на початку липня 2020 року у м. Києві протягом 3-х знімальних днів. Готові відеоролики мають бути передані замовнику протягом 20 днів з дня завершення зйомок.
 
Із технічним завданням для відео можна ознайомитись у Додатку 1.
 
Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру
До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері 2 роки та мінімум 5 виконаних проєктів, зокрема досвід роботи з громадськими організаціями, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг, можливість здійснити виготовлення роликів у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт).
Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару;
 6. Резюме запропонованого персоналу;
 7. Підтвердження кваліфікації запропонованого персоналу (Додаток 2);
 8. Перелік техніки, що буде використовуватись для зйомок відео із зазначенням характеристик, що підтвердять можливість отримання відео із вищезазначеними вимогами.
Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису послуг та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.
Тендерні процедури
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com до 15:00, 22травня 2020 року.
 
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Ознайомитись із документами: https://bit.ly/2SZxwc6
 
Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.
 
Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані за адресою ГО «Вектор прав людини» (04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 13, оф. 315) до 27 травня 2020 року (включно). На конверті (конверт запечатаний) має бути зазначений постачальник послуги та «Відкритий тендер: надання послуг «Доступно про суд: пояснюють судді» для ГО «Вектор прав людини», а також на електронну адресу grants.ua@undp.org, в темі листа потрібно вказати «RPP/2020/04/035/AJ: тендер, назва організації-учасника».
 
Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 год. 27 травня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.
 
Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
 
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 3 червня 2020 року.
 
Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
 
 
Директорка ГО «Вектор прав людини»                                  Валерія Валеріївна Рибак
+38050 4112 047
 
 
ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ
ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ
 
м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року
 
_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, смт ______________, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію БФ «_____________» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на _____(найменування товарів/послуг)___________________________, згідно з вимогами, висунутими БФ «____________» згідно тендерного оголошення №_____ про _______________________ від ____________року.
 
Вивчивши тендерні вимоги ГО «Вектор прав людини», _________________________(повне найменування постачальника) _______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «Вектор прав людини» відповідно до наступних умов:
 1. Найменування послуг/робіт/товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________ 
 
 
Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:
 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару
 
ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)
 
Додаток 1.
Технічне завдання для відеороликів
Цілі, тематика та контекст.
ГО «Вектор прав людини» в межах грантового проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг із виготовлення відеороликів, які будуть інформувати про судову систему України, сприяти обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів судових послуг.
Відео мають надати інформацію про різні судові сервіси та шляхи їх використання. Серед тематики – загальні положення роботи судів, електронний суд, доступ до правосуддя.
Проєкт сприятиме підвищенню рівня довіри до правосуддя в Україні, вирішанню конфліктів у правовий спосіб, зменшенню навантаження на суди через популяризацію електронних послуг.
Кількість роликів.
25 штук.
Типи роликів.
Запис розповіді спікера/ки із анімацією.
Спікери/ки роликів.
Предстаники/ці судів різної юрисдикції та ланки.
Необхідні спецефекти, особливості: графіка, анімація. У роликах використовуватиметься додаткова озвучка окремих анімованих сцен. Створення субтитрів кожного ролика українською мовою.
Хронометраж.
До 30 сек.
Технічні характеристики.
розширення кінцевого продукту: QuickTime, mov, .avi, .mkv, mp4 або еквівалентне; роздільна здатність відео – 4К (4096×2160); співвідношення сторін відеоматеріалу (aspect ratio): 16:9; частота кадрів 25, 29.97; бітрейт не менший за 50mb/s; кодек H.264 – якість максимальна; звук — не вище та не нижче мінус 12 дб.
 
Місце проведення зйомок.
Правовий клуб «PRAVOKATOR», що розташований за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх.
Період зйомок та кількість знімальних днів.
Зйомки проводитимуться у першій половині липня протягом 3-х знімальних днів до 10 год. кожний.
Строк надання послуг.
 
протягом 110 днів від дати підписання Договору про надання послуг. Зйомки відбудуться на початку липня 2020 року. Готові відеоролики мають бути передані замовнику протягом 20 днів з дня завершення зйомок.
 
Цільові аудиторії роликів.
 • Поточні та потенційні користувачі судових послуг.
 • Журналісти/ки.
 • Організації громадянського суспільства.
Проєкт передбачає проведення інформаційної кампанії серед населення з особливою увагою на Луганську та Донецьку області, проте ролики поширюватимуться й серед населення всієї України оскільки підготовлені відеоролики будуть універсального характеру та однаково корисні мешканцям різних областей України.
Канали розповсюдження роликів.
Онлайн (Facebook, YouTube), на екранах інформаційних табло в приміщеннях судів тощо. Мінімальні вимоги до відео (висока роздільна здатність, співвідношення сторін відеоматеріалу (aspect ratio): 16:9 або 16:10, якість: UHD (4K).
Візуальна концепція роликів.
Візуальна концепція роликів має бути розроблена у кольорах логотипу ГО «Вектор прав людини» (жовтий, темнозелений, зелений). Обов’язковими елементами відеороликів мають бути дисклаймери, логотипи громадської організації виконавця проекту, донорів, партнерів.
Таким чином, предметом закупівлі є послуги, а саме — виготовлення 25 відеороликів, що включає: 
 1. Розробка єдиної візуальної концепції відеороликів.
 2. Забезпечення послуг режисера, відеооператорів, звукорежисерів, монтажерів, дикторів необхідних для зйомки та оброблення 25 відеороликів.
 3. Оренда необхідного обладнання та його доставка до місця проведення зйомок, а саме: м. Київ, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх.
До переліку обладнання може бути включено: камера (до 2 штук), об'єктиви (до 3 штук), звукове обладнання, світлове обладнання, суфлер, монітор. Оренда має бути забезпечена на весь період зйомок.
 1. Здійснення анімації та графіки кожного ролика.
 2. Створення субтитрів кожного ролика українською мовою.
 
Додаток 2
Підтвердження кваліфікації запропонованого персоналу

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг
Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.
Наявність досвіду роботи та експертизи з виготовлення відеороликів
1.1.        Додаток 3 «Приклади виготовлених відеороликів».
 
2.
Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію (не менше 2 осіб)
2.1. Додаток 4. «Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію».
3.
Підтвердження права на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України
3.1. Виписка з ЄДР або аналогічний документ.
3.2. Документ, що підтверджує статус платника податку
(копія довідки або свідоцтва платника ПДВ/копія витягу з реєстру платників податку на додану вартість/копія довідки або свідоцтва платника єдиного податку суб’єктом малого підприємництва/копія витягу з реєстру платників єдиного податку (для учасників-суб'єктів малого підприємництва на єдиному податку)/інше).

 
Додаток 3
Приклади виготовлених відеороликів


№ пп
Назва відеоролика
Кампанія соціального спрямування? (відповісти так, або ні)
Активне посилання
Найменування замовника та його контакти (актуальні тел. та e-mail)
Показники ефективності та опис задач, які безпосередньо виконувались
 
 
 
 
 
 

 
Додаток 4
Список та контактні дані осіб, які можуть надати рекомендацію
 № п/п
Особа, посада, організація*
Контактні дані
1
 
 
2
 
 

 
*У разі подання наданих раніше рекомендацій, учасник може подати разом з Додатком 4 відповідні підтвердження (скан-копії рекомендаційних листів, подяк, характеристик тощо) із зазначенням про це в Додатку 4.
 
 
 

Коментарі ()