Новини

10 червень 2021, 14:28
4 0

Запрошуємо на вебінар «Як віднайти та розповісти історію вашої місцевості? Складаємо екскурсійні маршрути разом»

Запрошуємо на вебінар «Як віднайти та розповісти історію вашої місцевості? Складаємо екскурсійні маршрути разом», що відбудеться 12 червня 2021 року о 11.00 год. Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу — українська. Тривалість — 90 хвилин

Читати далі

07 червень 2021, 19:40
1 0

Пост-реліз за результатами вебінару «Воєнні злочини: як не загубитися в поняттях і відслідковувати справи»

6 років в Україні діє механізм трансляцій судових засідань технічними засобами судів! Саме у день, коли спільними зусиллями судової влади і громадськості була організована така перша трансляція, 03 червня, ГО «Вектор прав людини» спільно з партнерами провели вебінар «Воєнні злочини: як не загубитися в поняттях і відслідковувати справи».

Читати далі

20 травень 2021, 16:52
17 0

Успішно відбувся вебінар «Правозахисники(-ці): міфи і факти»

Успішно відбувся вебінар «Правозахисники(-ці): міфи і факти» 8 травня 2021 року із спікеркою Олександрою Делеменчук – правозахисниця, тренерка з адвокації, експертка з безпеки, програмна радниця Центру участі та Розвитку (Грузія), засновниця Tbilisi Shelter City (грузія), представниця команди Правління ГО «Вектор прав людини» (Україна).

Читати далі

30 квітень 2021, 16:41
67 0

100 учасників(-ць) відвідали вебінар «Інфографіка для підсилення публічної позиції судів»

Сьогодні, 30 квітня, відбувся важливий вебінар «Інфографіка для підсилення публічної позиції судів» для учасників та учасниць щорічного опитування «Медіавідкритість судів України». 

Читати далі

18 квітень 2021, 18:13
82 0

Відкрито реєстрацію на вебінар «Рух за рівність в Україні та світі на прикладі феміністичного та ЛГБТ-рухів»

Запрошуємо на вебінар «Рух за рівність в Україні та світі на прикладі феміністичного та ЛГБТ-рухів», який відбудеться 24 квітня 2021 року о 11.00 год. Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу — українська. Тривалість - 90 хвилин.

Читати далі

30 березень 2021, 17:33
80 0

Запрошуємо на вебінар «Особливості кваліфікації та розслідування воєнних злочинів»

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар «Особливості кваліфікації та розслідування воєнних злочинів», що відбудеться 8 квітня о 15.00, орієнтовна тривалість 2 години. В першу чергу захід розрахований на суддів, працівників/ць органів прокуратури та правоохоронних органів, адвокатів/ок та усіх, хто цікавиться правом.

Читати далі

25 березень 2021, 12:57
55 0

Запрошуємо на вебінар «Історія розвитку прав людини у світі»

Запрошуємо на вебінар «Історія розвитку прав людини у світі», який відбудеться 29 березня 2021 року о 15:00 (GMT + 2) (15:00 — за київським часом, 17:00 — за тбіліським часом). Цей вебінар відкриє серію онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу — англійська. Тривалість - 90 хвилин.

Читати далі

22 березень 2021, 16:58
55 0

Результати реаізації проєкту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів»

З 15 вересня по 30 листопада 2020 року ГО «Вектор прав людини» (Україна) в рамках діяльності Робочої групи мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» реалізувала проєкт «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів». Проєкт було реалізовано за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Читати далі

22 березень 2021, 16:26
51 0

Запрошуємо на вебінар «Як працює сервіс «Електронний суд». Практичні поради судді»

Сьогодні темп життя неймовірно швидкий, електронні сервіси значно спрощують виконання багатьох функцій і пришвидшують різні процеси. Суди також відповідають на цей важливий запит сучасного суспільства. Саме тому був створений сервіс «Електронний суд». Окрім того, в умовах пандемії коронавірусу актуальним постає питання доступу громадян до правосуддя без ризику для здоров’я й з дотриманням вимог карантину. Не менш актуальним питання є для людей, які проживають на територіях віддалених від суду, де розглядається судова справа за їх участі, зокрема непідконтрольних урядові України. Отже, сьогодні слід знати більше про можливості та переваги електронного суду.

Читати далі

22 березень 2021, 15:58
48 0

Запрошуємо на вебінар «Як захистити свої права у суді (і не тільки)? Практичні поради судді»

Необхідність захистити свої права та інтереси може виникнути у будь-який момент. Саме тому важливо мати базові знання і бажано, не лише засновані на теорії, а й такі, що ґрунтуються на практиці. Тож запрошуємо вас на зустріч із Софією Данилів, суддею Красноармійського міськрайонного суду Донецької області та Віктором Пальнюком, адвокатом, судовим коментатором проєкту «Суд людською мовою».

Читати далі