Новини

04 серпень 2020, 11:53
11 0

ГО "Вектор прав людини" долучилась до проведення тренінгу для команди проєкту моніторингу судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Донецькій та Луганській областях

4-6 липня 2020 року відбувся онлайн тренінг для команди проєкту моніторингу судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Донецькій та Луганській областях. Це перший в Україні дослідницький проєкт, який передбачає здійснення моніторингу судових процесів із залученням студентів. Моніторинг судових процесів – один з найкращих способів на практиці вивчати судовий процес. ГО «Вектор прав людини» є партнером цього проєкту.

Читати далі

31 липеь 2020, 18:52
13 0

148 людей взяло участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття»

148 людей взяло участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття»! Під час вебінару разом із спікеркою Оленою Уваровою розглянули такі питання: як себе презентують Університети? чому для Університетів важливо бути різноманітними, і яка роль викладачів/ок? чому для студентів/ок важливо, щоб Університети були різноманітними? як досягається різноманітності у навчальних програмах?

Читати далі

22 липеь 2020, 14:09
29 0

Запрошуємо на вебінар «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття»

Безкоштовний вебінар за цією темою проходитиме онлайн 30 липня 2020 року, з 16:00 до 17:30. До участі запрошуються викладачі і викладачки закладів вищої освіти, але впевнені, що ця тема буде цікава й самим студентам і студенткам та усім, хто дотичний до сфери освіти чи цікавиться питаннями культурного різноманіття, запобігання дискримінації.

Читати далі

17 липеь 2020, 19:32
51 0

Відбувся вебінар «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі»

Як створити освітній простір без дискримінації і не допустити її  проявів говорили із спікеркою вебінару  «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі» Христиною Кіт та викладачами, викладачками, студентами, студентками громадськими активістами та активістками  зі всієї України!

Читати далі

17 липеь 2020, 17:05
42 0

Успішно відбувся благодійний вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь».

Учасники та учаниці вебінару «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь» підтримали Другий щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» та судову журналістику в Україні!

Читати далі

17 липеь 2020, 08:58
87 0

Марафон для представників/ць комунікаційних команд судів «Суд взаємодіє!»

Запрошуємо представників/ць комунікаційних команд судів взяти участь у Марафоні «Суд взаємодіє!». Його мета – зібрати та представити кращі практики комунікаційної та просвітницької діяльності українських судів.

Читати далі

08 липеь 2020, 18:12
93 0

Вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь»

Громадська організація «Вектор прав людини» запрошує на благодійний вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь». Ви зможете отримати якісну, практичну інформацію і зробити свій внесок у розвиток судової журналістики. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на проведення Другого щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою».

Читати далі

05 липеь 2020, 09:53
162 0

5 років судовим трансляціям технічними засобами судів: що можемо зробити разом?

6 липня виповнюється 5 років з дня першої трансляції судової справи технічними засобами судів на офіційний канал YouTube «Судова влада України». За ці роки судові трансляції технічними засобами судів стали не лише символом забезпечення гласності судочинства та захисту права на справедливий суд загалом, а й прикладом прогресивності судової влади в Україні для інших держав. Нам приємно відзначити, що започаткування судових трансляцій технічними засобами судів стало можливим завдяки співпраці судової влади та громадськості.

Читати далі

02 липеь 2020, 10:08
165 0

Вебінар «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі»

Запрошуємо на вебінар «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі», який відбудеться 16 липня 2020 року з 16:00 до 17:30.

Читати далі

01 липеь 2020, 19:38
86 0

Вебінар «Сенситивна тема ЛГБТІ у висвітленні роботи суду: як інформувати чітко, впевнено та нейтрально?»: результати та висновки

133 представники/ці системи вітчизняного правосуддя взяли участь у вебінарі «Сенситивна тема ЛГБТІ у висвітленні роботи суду: як інформувати чітко, впевнено та нейтрально?». Отже, тема ЛГБТІ — не лише сенситивна, а й затребувана.

Читати далі