ГО «Вектор прав людини» системно працює над подоланням наслідків збройного конфлікту в Україні

Громадська організація «Вектор прав людини» рада повідомити, що з 1 лютого поточного року розпочала проєкт «Комунікація судових справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні як важлива складова імплементації перехідного правосуддя», який впроваджується за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.
 
Проєкт є наступним кроком системної роботи Організації з розвитку діалогу суду та громади, забезпечення права на справедливий суд в умовах збройного конфлікту в Україні та подоланням, спричинених ним наслідків.
 
Метою проєкту є сприяння імплементації перехідного правосуддя в Україні шляхом підвищення компетенції та налагодження співпраці залучених сторін до розслідування, розгляду та висвітлення судових справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні.
 
Протягом восьми місяців ГО «Вектор прав людини» планує проведення онлайн та офлайн освітніх заходів, що включатимуть менторську підтримку учасників(-ць). До участі запрошуватимуться представники(-ці) державних органів, що дотичні до розслідування та розгляду справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні, медіа та громадських об’єднань. Учасники(-ці) зможуть взяти участь у інформаційній кампанії для висвітлення справ, пов’язаних зі збройним конфліктом та питань впровадження механізму перехідного правосуддя в Україні.  Також заплановані підготовка методичного посібнику для можливості поширити методику проведення тренінгового навчання серед державних установ, відповідальних за підвищення кваліфікації осіб, залучених до розслідування, розгляду та висвітлення судових справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні.
 
Про результати проєкту ми інформуватимемо під час публічних заходів, а також на наших інформаційних платформах. Тож запрошуємо слідкувати за ними за посиланнями:

Коментарі ()