Презентація посібника «Суд взаємодіє!» 6 вересня, 11:00

Запрошуємо на презентаціюпосібника «Суд взаємодіє!», що відбудеться у онлайн форматі 6 вересня об 11:00. Орієнтовна тривалість – 120 хв.
 
Посібник підготовлений за результатами марафону для представників(-ць) комунікаційних команд судів «Суд взаємодіє!», що проведений у 2020 році ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні в проєкті «Суд людською мовою». У його межах представникам(-цям) комунікаційних команд судів запропонували описати найуспішніші та найбільш цікаві на їхній погляд практики комунікаційної та просвітницької діяльності. Роботи учасників(-ць) Марафону  проаналізовані та їх об’єднано у посібник експертами(-ками) ГО «Вектор прав людини» та Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні з методичними рекомендаціями по проведенню комунікаційних та просвітницьких активностей. Видання посібника також підтримано Радою суддів України, Вищою радою правосуддя та Національною школою суддів України.
 
Захід буде цікавим для представників та представниць комунікаційних команд судів або пресслужб судів, інших державних органів, а також громадського сектору, які займаються питаннями комунікації.
 
Під час заходу ви зможете
  • ознайомитись з поглядом представників(-ць) органів судової влади та установ на подальший розвиток комунікаційної та просвітницької діяльності судів;
  • дізнатись про цікаві практики комунікаційної та просвітницької діяльності судів;
  • обмінюватися досвідом установи/організації, яку представляєте.
 
Спікери та спікерки заходу:
Богдан Моніч,
Голова Ради суддів України, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Олексій Маловацький,
виконуючий обов’язки Голови Вищої ради правосуддя.

Оксана Шамрай, начальниця відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів та органів суддівського врядування Національної школи суддів України, кандидатка юридичних наук, керівниця груп по розробці тренінгів з комунікації.

Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», експертка з судового моніторингу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Олена Давліканова, кандидатка економічних наук, координаторка проєктів Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта.

Назарій Боярський, правозахисник, член правління ГО «Вектор прав людини», член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи.
 
Реєструйтесь на презентацію до 5 вересня за посиланням https://bit.ly/3zwFtZz Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на презентації!
 
Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/4V9yNHDZI
 
З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com
 
Вебінар проводиться ГО «Вектор прав людини» у співпраці з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.

Коментарі ()