100 учасників(-ць) відвідали вебінар «Інфографіка для підсилення публічної позиції судів»

Сьогодні, 30 квітня, відбувся важливий вебінар «Інфографіка для підсилення публічної позиції судів» для учасників та учасниць щорічного опитування «Медіавідкритість судів України». 
 
Ми щиро вдячні представникам(-цям) комунікаційних команд судів за активну позицію та роботу над посиленням судових комунікацій. Завдяки Опитуванню можна побачити як розвивається цей важливий напрямок роботи, які є успіхи, які та як були подолані проблеми, які не знаходять свого вирішення, і які є нові виклики. Ми впевнені, що завдяки конструктивній співпраці, системному підходові можливо досягати сталих результатів задля підвищення довіри до судової влади, забезпеченню доступу до правосуддя чому, безумовно, сприяють якісні судові комунікації. Для розширення можливості судів ми й організували цей вебінар, обравши тему за відгуками учасників(-ць) Опитування.
 

 
Про мету комунікацій та візуалізації як їх підсилення, про ціннісно орієнтовані підходи, конкретні інструменти та ще багато важливих речей говорили зі спікеркою вебінару — Дзвениславою Новаківською. Пані Дзвенислава- фахівчиня з презентаційних вмінь та візуалізації даних. Викладає стратегічні комунікації в Інституті лідерства та управління Українського католицького університету. Є співавторкою тренінгу для лідерів думок «Здорова і смачна презентація» та авторкою численних воркшопів і навчальних програм, а також часто виступає в ролі ментора чи/і фасилітаторка для креативних комунікаційних проектів в соціальній сфері. Дзвенислава є випускницею факультету журналістики у Львівському державному університеті ім.Франка, має MA in European Studies LKU, Belgium, та закінчила Design Thinking crash course at Standford University, USA. Авторка тренінгу "Інфографіка для не-дизайнерів", який проводився минулого року для представників Верховного Суду, Вищої ради правосуддя, Національної школи суддів України, Вищого Антикорупційного суду.
 
Надійним партнером ГО «Вектор прав людини» у підвищенні спроможності комунікаційних команд судів є представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. З вітальними словами виступила Олена Давліканова, координаторка проектів Представництва Фонду  імені Фрідріха Еберта в Україні, зазначивши про готовність і надалі спільно працювати в цьому напрямку. За підтримки Представництва Фонду проведено першу системну тренінгову програму з судових комунікацій у 2016-2018 роках та підготовлено багато корисних матеріалів для комунікаційних команд судів, як наприклад, відео «Комунікаційна діяльність судів: хто, як та для чого?» (https://youtu.be/WcYtYexI__I), посібник «Як налагодити діалог суду та громади?» (http://hrvector.org/publikacziyi/19-04-11-press) та інші, а в найближчий час планується публікація про кращі практики комунікаційної діяльності судів.
 
Модерувала вебінарВалерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини». Пані Валерія розповіла про історію виникнення опитування «Медіавідкритість судів України», подякувала усім його учасникам та учасницям за їх важливу роботу та поділилась подальшими планами ГО «Вектор прав людини» в цьому напрямку: «Дуже важливим є те, що Опитування є прикладом співпраці громадянського суспільства та судової влади, адже опитування «Медіавідкритість судів України» підтримано  Радою суддів України, пресслужбою органів суддівського самоврядування, Вищою радою правосуддя, Національною школою суддів України, Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Отримані результати активно надалі використовуються для планування освітніх програм як нашою організацією, так і органами судової влади, судовими установами, здійснюються кроки у подоланні виявлених проблем та спільно підтримуються позитивні практики.». 
 
Вебінар організовано ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Суд людською мовою» у співпраці з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні та об'єднав під час заходу 100 учасників(-ць).

Коментарі ()