Запрошуємо на вебінар «Особливості кваліфікації та розслідування воєнних злочинів»

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар «Особливості кваліфікації та розслідування воєнних злочинів», що відбудеться 8 квітня о 15.00, орієнтовна тривалість 2 години.
В першу чергу захід розрахований на суддів, працівників/ць органів прокуратури та правоохоронних органів, адвокатів/ок та усіх, хто цікавиться правом.
 
Під час вебінару ми розглянемо такі питання:
  • Поняття воєнних злочинів, їх види.
  • Воєнні злочини і тероризм.
  • Проблеми розслідування воєнних злочинів в Україні. Недоліки кримінального законодавства.
  • Римський статут. Перспективи співпраці з Міжнародним кримінальним судом. Проблематика ратифікації Римського статуту.
Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та проведення вебінару і отримати на них відповіді!
 
Спікер вебінару — Тимочко Максим, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».
 
Модератор вебінару — Назарій Боярський, правозахисник, член правління ГО «Вектор прав людини».
 
Взявши участь у вебінарі, ви:
  • зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;
  • отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;
  • матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.
 
Реєструйтесь на вебінар до 7квітня за посиланням https://forms.gle/h2bWyMhxUH7FKcAw9 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!
 
Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/21xFumVFd
 
З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com
 
Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людинив межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора Україниз нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Кримта Координаційний центр з надання правової допомоги.
Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»та проєкту ПРООН«Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Коментарі ()