У ГО "Вектор прав людини" пройшли стажування студенти(-ки) з 5 областей України.

Длягромадськоїорганізації «Вектор прав людини» надзвичайно важливо працювати з молоддю та спільно рухатись у напрямку захисту прав людини.
 

Для підвищення спроможності студентів(ок) та залучення їх до активної громадської діяльності, надання можливості отримати практичний досвід у сфері захисту прав людини ГО «Вектор прав людини» організовує стажування на базі Організації.
 

Протягом жовтня-листопада 2020 року стажування пройшли 13 студентів(-ок) з Львівської, Сумської, Полтавської, Вінницької, Харьківської областей. Студенти представляють наступні заклади вищої освіти: ЛНУ ім. Івана Франка, СумДУ, Навчально-науковий інститут права, Сумський національний аграрний університет, Полтавська державна аграрна академія, Київський університет імені Бориса Грінченка, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, Харківський національний університет внутрішніх справ, Інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 

Студенти (-ки) взяли участь у тренінгових заняттях, присвячених наступним темам: діяльність громадських організацій в Україні на прикладі діяльності ГО «Вектор прав людини»; комунікації та адвокаційна діяльність у громадських організаціях на прикладі діяльності ГО «Вектор прав людини»; комунікаційна діяльність судової влади; захист прав дітей у судових процесах; інтерв’ю як моніторинговий інструмент для дослідження діяльності судової влади.
 
9 студентів(-ок) виконали практичні завдання та отримали сертифікати, що підтверджують участь у стажуванні. Вітаємо та раді нашій співпраці.
 

 
Студенти(-ки) мали змогу ознайомитись з результатми пілотного дослідження стану дотримання судами і органами опіки та піклування стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у справах некримінального характеру, проведеного у 2019 році за участі директорки ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак. Пропонуємо ознайомитись із звітом за результатми дослідження за посиланням: http://hrvector.org/zviti/20-05-31-children-report 
 
А також студенти(-ки) ознайомились з результатми проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді»  та допомогли у поширенні інфографік, розроблених експертами проєкту. Проєкт імплементувався у 2020 році ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Запрошуємо вас також ознайомитись з 26 інфографіками за посиланням — http://hrvector.org/publikacziyi/20-11-03-sud-suddi Кліікайте та дізнавайтесь більше для захисту своїх прав.
 
А ось ще 25 просвітницьких відеороликів про суди та судові сервіси простими словами і коротко за посиланням: bit.ly/2FAkNJ7 або за хештегом #ДоступноПроСуд у Facebook.

Коментарі ()