Міжнародна інформаційна зустріч «Ситуація з громадянською освітою в Абхазії і Південній Осетії»

Робоча група Мережі громадянської освіти в Східній Європі (EENCE) «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» запрошує вас взяти участь в онлайн зустрічі на тему «Ситуація з громадянською освітою в Абхазії і Південній Осетії», яка відбудеться 25 листопада о 15.00 (GMT + 2; по Києву, Вільнюсу, Кишиніву — 15.00, по Мінську, Москві — 16.00, по Тбілісі, Баку — 17.00). Орієнтовна тривалість — 60 хв. Робоча мова — російська. Зустріч відбудеться на платформі Zoom. До участі запрошуються всі зацікавлені особи, а особливо ті, хто працює в сфері громадянської освіти.
 
Під час зустрічі ми поговоримо про те, як здійснюється формальна та неформальна освіта в Абхазії і Південній Осетії, про громадянську освіту та громадські ініціативи, які працюють на цих територіях або з ними.
Тематичну доповідь під час зустрічі зробить Саша Делеменчук, тренерка неформальної освіти, правозахисниця, засновниця проєкту захисту правозахисників Tbilisi Shelter City. Також буде можливість поставити питання експертці.
Модератор зустрічі – Назарій Боярський, член Правління ГО «Вектор прав людини».
 
Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/5hvcHmpxZuxWj5MN7 Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в конференцію.
 
Інформаційна зустріч організовується ГО «Вектор прав людини» в рамках проекту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі ()