Міжнародна інформаційна зустріч «Досвід Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в роботі зі спільнотами переміщених осіб»

Робоча група Мережі громадянської освіти в Східній Європі (EENCE) «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» запрошує взяти участь в міжнародній інформаційній зустрічі на тему «Досвід Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в роботі зі спільнотами переміщених осіб». Зустріч відбудеться 19 листопада о 15.00 (GMT + 2; по Києву, Вільнюсу, Кишиніву — 15.00, по Мінську, Москві — 16.00, по Баку — 17.00). Орієнтовна тривалість — до 90 хв. Робоча мова — російська. Зустріч відбудеться на платформі Zoom. До участі запрошуються всі зацікавлені особи, а особливо ті, хто працює в сфері громадянської освіти.
 
Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців — це глобальна організація, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав та побудові кращого майбутнього для біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства. Починаючи з 1950 року, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців координує міжнародні зусилля, спрямовані на захист людей, змушених полишати свої оселі через конфлікт або переслідування. 
 
Під час зустрічі будуть обговорюватися такі питання:
  • підхід Управління Верховного комісара ООН у справах біженців забезпеченні залученості різних вікових, статевих та національних груп, а також інших різноманітних груп;
  • реалізація принципу do not leave no one behind;
  • робота Управління Верховного комісара ООН у справах біженців з спільнотами та організаціями внутрішньо переміщених осіб в Україні, а також приклади такої роботи в інших країнах;
  • необхідність посилення спроможності адвокатувати за власні права і що робиться з цього приводу в Україні.
 
Експертки зустрічі:
  • Лідія Кузьменко, радниця з правових питань Агентства ООН у справах біженців;
  • Віра Шелест, молодша польова радниця з питань захисту Агентства ООН у справах біженців.
 
Модератор зустрічі — Назарій Боярський, член Правління громадської організації «Вектор прав людини» (Україна), член групи тренерів Молодіжного департаменту Ради Європи.
 
Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/AkrvGt6Prv1HYZRj8 Після реєстрації ви отримаєте повідомлення електронної пошти з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в конференцію.
 
Фейсбук захід зустрічі: https://fb.me/e/3WxUloS2w  Приєднуйтесь!
 
Зустріч організовується громадською організацією «Вектор прав людини» (Україна) в рамках проєкту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі ()