Запрошуємо взяти участь в міжнародній інформаційній зустрічі «Роль міжнародних організацій у вирішенні регіональних конфліктів»

Робоча група Мережі громадянської освіти в Східній Європі (EENCE) «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» запрошує взяти участь в міжнародній інформаційній зустрічі на тему «Роль міжнародних організацій у вирішенні регіональних конфліктів». Зустріч відбудеться 12 листопада о 16.00 (GMT + 2; по Києву, Вільнюсу, Кишиніву — 16.00, по Мінську, Москві — 17.00, по Баку — 18.00). Передбачувана тривалість — до 90 хв. Робоча мова — російська. Зустріч відбудеться на платформі Zoom. До участі запрошуються всі зацікавлені, а особливо ті, хто працює в сфері громадянської освіти і миротворчості.
 
Під час зустрічі будуть обговорюватися такі питання:
  • Як міжнародні організації можуть впливати на регіональні конфлікти;
  • Врегулювання україно-російського конфлікту: роль ООН, НАТО, ОБСЄ, ЄС;
  • Дипломатія як базовий інструмент врегулювання конфліктів;
  • Вплив великих країн на інтереси міжнародних організацій;
  • Механізми впливу Росії на позицію міжнародних організацій;
  • Перспективи міжнародних організацій у вирішенні регіональних конфліктів.
 
Експерт — Микола Назаров, доктор філософії, керівник Центру досліджень регіональної безпеки (Суми, Україна). Експерт від України Програмного комітету «Безпечні суспільства — захист свободи і безпеки Європи і її громадян» програми Horizon 2020. Спеціалізується на питаннях формування національної стійкості, розвитку громадського сектора в Україні, європейської та євроатлантичної інтеграції України.
 
Модератор — Юрій Петрушенко, завідувач кафедри міжнародних відносин Сумського державного університету, член координаційної ради EENCE.
 
Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/KQzFsfRqiyhFp6vP9 Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на електронну пошти з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в конференцію.
 
Приєднуйтесь до Фейсбук-події зустрічі: https://fb.me/e/7oMrK9Xsg
 
Онлайн зустріч організовується громадськими організаціями «Вектор прав людини» (Україна) і «Центр освіти впродовж життя» (Україна) в рамках проекту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі ()