Суди Луганської та Донецької областей розміщуватимуть інфографіки про суди та судові сервіси.

Для інформування відвідувачів судів Луганської та Донецької областей ГО «Вектор прав людини» судам надіслані друковані інфографіки. 
 
Тепер на інформаційних дошках з'являться матеріали про систему судоустрою, діяльність судів, функціонування судових сервісів. 
 

 
Ви також можете ознайомитись з 26 інфографіками за посиланням — http://hrvector.org/publikacziyi/20-11-03-sud-suddi Кліікайте та дізнавайтесь більше для захисту своїх прав.
 
А ось ще 25 просвітницьких відеороликів про суди та судові сервіси простими словами і коротко за посиланням: bit.ly/2FAkNJ7 або за хештегом #ДоступноПроСуд у Facebook.
 
Також на нашому сайті ви детальніше можете ознайомитись з темами роликів та інформацією про проєкт http://hrvector.org/podiyi/20-09-15-video
 
Інфографіки та відеоролики підготовлені в межах проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що імплементується Вектор прав людини​ у партнерстві з Радою суддів України, Координаційним центром з надання правової допомоги​, органами місцевої влади та самоврядування Луганської та Донецької областей в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
 
Автори ідеї та концепції серії відеороликів «Доступно про суд: пояснюють судді» — Назарій Боярський​, Валерія Рибак.
 

Коментарі ()