Запрошуємо взяти участь у міжнародній інформаційній зустрічі «Ситуація з освітою і громадянською освітою на Донбасі»

Запрошуємо вас взяти участь в міжнародній інформаційній зустрічі на тему «Ситуація з освітою і громадянською освітою на Донбасі», яка відбудеться 5 листопада о 16.30 (GMT + 2; по Києву, Вільнюсу, Кишиніву — 16.30, по Мінську, Москві — 17.30, по Баку — 18.30). Орієнтовна тривалість — 60 хв. Робоча мова — російська. Зустріч відбудеться на платформі Zoom. До участі запрошуються всі зацікавлені особи, а особливо ті, хто працює в сфері громадянської освіти.
 
Тематичну доповідь під час зустрічі зроблять Юрій Петрушенко, професор, завідувач кафедри Сумського державного університету, і Станіслав Чорногор, голова ГО «Фонд розвитку громади» (місто Краматорськ, Донецька область, Україна). У фокусі доповіді — ситуація у зв’язку із збройним конфліктом на Сході України. Буде можливість поставити питання експертам.
 
Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/KxSX9KzbcTdXCYFn7 Після реєстрації ви отримаєте повідомлення електронної пошти з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в конференцію.
 
Онлайн зустріч організовується ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі ()