Запрошуємо взяти участь у міжнародній інформаційній зустрічі «Стан громадянської освіти в Придністровському регіоні»

Запрошуємо на міжнародну інформаційну зустріч «Стан громадянської освіти в Придністровському регіоні». Зустріч відбудеться 29 жовтня 2020 року, на платформі ZOOM. Початок о 15.00 (GMT + 2; по Києву, Вільнюсу, Кишиніву — 15.00, по Мінську, Москві — 16.00). Робоча мова – російська. Орієнтовна тривалість – до 1 години.
 
Тематичну доповідь під час зустрічі зробить Олександру Постіка, Директор Програми Права Людини Асоціації Promo LEX. Також буде можливість поставити питання експерту. Модератор зустрічі — Назарій Боярський, член Правління ГО «Вектор прав людини».
 
Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися за посиланням: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUpcuChqDItE9wFo1pGcCMgnB8CwL1UDxC2 Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в конференцію.
 
Приєднуйтесь до фейсбук-події зустрічі:
https://www.facebook.com/events/1519525221565665
 
Інформаційна зустріч організовується ГО «Вектор прав людини» в рамках проекту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі ()