Запрошуємо на вебінар «Життя, смерть та інші… факти, що можуть встановлюватись судом»

Ряд життєвих обставин може змусити нас підтвердити наявність того чи іншого юридичного факту. Ці обставини можуть залежати від нас або ні. Наприклад, ви перебували в трудових відносинах з певною установою, організацією, але трудову книжку було втрачено. Ваша близька людина загинула або ж ваша дитина народилась на непідконтрольній уряду України території і це необхідно підтвердити перед державою для всіх подальших дій.
 
Які юридичні факти можна встановити у суді?
 
Які дії необхідно для цього вчини?
 
До кого ви можете звернутись за допомогою?
 
На ці питання відповість Віктор Пальнюк, адвокат, судовий коментатор проєкту «Суд людською мовою».
 
Детально про встановлення фактів народження та смерті особи на непідконтрольній уряду України території розповість Світлана Хмельова, суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області. Ви дізнаєтесь відповідь на такі запитання:
 
Які є вимоги до заяви особи про встановлення факту, що має юридичне значення?
 
Як звернутись до суду для встановлення юридичних фактів?
 
Як відбувається розгляд справи у суді?
 
Рішення суду про встановлення юридичного факту отримано, що робити далі?
 
Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та безпосередньо під час вебінару й отримати на них відповіді!
До участі запрошуються усі бажаючі. 
Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».
Реєструйтеся на вебінар до 11.00 год. 29 жовтня за посиланням https://bit.ly/35yoXKUПід час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!
Долучайтесь до події заходу: https://www.facebook.com/events/272470374101261/
Також запрошуємо вас переглянути 25 просвітницьких відеоролики із серії «Доступно про суд: пояснюють судді». У них 10 суддів Верховного Суду, апеляційних та місцевих судів розповідають про судоустрій України, висвітлюють окремі питання кримінального, цивільного й адміністративного проваджень. Кожен відеоролик триває до 1 хв. Відео доступні на:
Автори ідеї та концепції серії відеороликів «Доступно про суд: пояснюють судді» — Назарій Боярський, Валерія Рибак. 
Вебінар проводиться ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що імплементується ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
 
Для довідки:        
ГО «Вектор прав людини» ― правозахисна організація. Головна мета ― реалізація та захист основоположних прав та свобод людини. Основні напрямки роботи:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
Детальніше про ГО «Вектор прав людини» за посиланнями:
http://hrvector.org/
https://www.facebook.com/hrvector.org/
https://www.facebook.com/trialinsimplewords/
електронна адреса: trialinsimplewords@gmail.com
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Коментарі ()