Запрошуємо до участі у дослідженні щодо моніторингу судових процесів!

Моніторинг судових процесів – важливий інструмент для аналізу роботи судової влади та забезпечення її функціонування відповідно до міжнародних стандартів. В Україні цей інструмент набув значного поширення. Варто висвітлювати та поширювати цей важливий досвід. Саме тому Координатор проектів ОБСЄ в Україні здійснює дослідження, щоб акумулювати інформацію про різні моніторингові проєкти та ініціативи в Україні. 
 
До участі у дослідженні запрошуються представники(-ці) громадянського суспільства, різних професійних сфер, які у своїй діяльності використовували методології моніторингу судових процесів, зокрема, розроблених за сприяння Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні та/або пройшли навчання, організовані Координатором проектів ОБСЄ в Україні з методології моніторингу судових процесів у 2017-2020 роках.
 
Для участі необхідно пройти опитування за посиланням: https://bit.ly/3dzRjYv
 
Опитувальник складається з декількох блоків, які дозволять якнайкраще врахувати Ваш досвід, напрацювання та побажання:
 
  • інформація про Вас та контактні, статистичні дані;
  • навчання, організоване Координатором проектів ОБСЄ в Україні, з методології моніторингу судових процесів;
  • моніторинг судових процесів;
  • адвокаційні дії;
  • поширення досвіду використання методології, розробленої Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
 
Звертаємо увагу, що частина запитань є опційними, що спрощує заповнення опитувальника та скорочує час на це.
 
Коли? Будемо вдячні за заповнення опитувальника до 22 листопада включно.
 
Запрошуйте колег, які, використовували методології моніторингу судових процесів та/або проходили відповідні навчання, навіть якщо ви представляєте одну організацію чи установу, адже дослідження враховує як індивідуальний досвід, так і практику організації/установи.
 
У подальшому учасників(-ць) опитування будуть запрошувати на заходи, зокрема, спрямовані на навчання та підтримку громадянського суспільства у здійсненні моніторингу судових процесів.
 
Дослідження розроблене Рибак Валерією, директоркою ГО «Вектор прав людини», експерткою Координатора проектів ОБСЄ в Україні, та проводиться на запит та за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
З усіх питань щодо дослідження можна звертатися за електронною адресою: trialinsimplewords@gmail.com або за телефоном: + 38 050 4112 047.

Коментарі ()