Запрошуємо на вебінар «Як працює сервіс «Електронний суд». Практичні поради судді»

Сьогодні темп життя неймовірно швидкий, електронні сервіси значно спрощують виконання багатьох функцій і пришвидшують різні процеси. Суди також відповідають на цей важливий запит сучасного суспільства. Саме тому був створений сервіс «Електронний суд». Окрім того, в умовах пандемії коронавірусу актуальним постає питання доступу громадян до правосуддя без ризику для здоров’я й з дотриманням вимог карантину. Не менш актуальним питання є для людей, які проживають на територіях віддалених від суду, де розглядається судова справа за їх участі, зокрема непідконтрольних урядові України. Отже, сьогодні слід знати більше про можливості та переваги електронного суду.
Запрошуємо вас на зустріч із Ольгою Конопленко, суддею Артемівського міськрайонного суду Донецької області, що відбудеться 22 жовтня з 17:00 до 18:20 онлайн.
 Під час безоплатного вебінару розглянемо такі питання:
 • Що собою представляє сервіс «Електронний суд»
 • Запровадження «Електронного суду»
 • Які переваги цього сервісу
 • Що необхідно мати для реєстрації в електронному кабінеті
 • Як зареєструватись в електронному кабінеті
 • Які заяви та документи можна направити до суду за допомогою сервісу
 • Як надіслати документи в електронному вигляді до суду
 • Як дізнатись про стан розгляду справи
 • Як отримати рішення суду в електронному вигляді
 • Через який час можна отримати рішення суду
 • Як приймати участь у судовому засіданні, не виходячи з дому
 
Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та вебінару і отримати на них відповіді!
До участі запрошуються усі бажаючі. 
Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».
Реєструйтеся на вебінар до 22 жовтня, 14:00 за посиланням https://bit.ly/2T52IGj. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!
Також запрошуємо вас переглянути 25 просвітницьких відеоролики. У них 10 суддів Верховного Суду, апеляційних та місцевих судів розповідають про судоустрій України, висвітлюють окремі питання кримінального, цивільного й адміністративного проваджень. Кожен відеоролик триває до 1 хв. Відео доступні на:
Автори ідеї та концепції серії відеороликів «Доступно про суд: пояснюють судді» — Назарій Боярський, Валерія Рибак. 
Вебінар проводиться ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді», що імплементується ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Коментарі ()