Подарунки Другого щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою»

ГО «Вектор прав людини» з радістю оголошує призи, що отримують переможці Другого щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою»!
 
До кола партнерів Конкурсу долучився соціально відповідальний бізнес: компанія Table 4, яка підготувала призи за І ІІ і ІІІ місця. Також переможців вітатиме подарунками аналітичний сервіс «Суд на долоні».
 
Цього року партнери Конкурсу — Національна спілка журналістів України — запровадили спеціальну номінацію — «Кращий матеріал про позитивний приклад судового захисту прав людини».
 
Iмісце: сертифікат на стіл table 4, підставка для мобільного, набір 2х підставок під чашку; сертифікат на професійний доступ до бази даних пошуково-аналітичного порталу “Суд на долоні”
 
ІІ місце: дошка board 4, сертифікат на знижку -40% на стіл table 4, набір 2х підставок під чашку; сертифікат на професійний доступ до бази даних пошуково-аналітичного порталу “Суд на долоні”
 
ІІІ місце: підставка для мобільного, набір 3х кольорових підставок під чашку, сертифікат на знижку -20% на стіл table 4; сертифікат на професійний доступ до бази даних пошуково-аналітичного порталу “Суд на долоні”
Table 4 – мобільний стіл-підставка для зручної роботи стоячи та сидячи будь-де. Чудова альтернатива для тих, хто багато працює за ноутбуком! Повністю українське виробництво, ручна збірка. Легка конструкція, що складається та легко переноситься. Стіл виготовлений на 97% з деревини та стане доповненням до вашого інтер’єру.
 

 
Нагадуємо, що Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» відбувається вдруге. До участі запрошуються журналісти(-ки), блогери(-ки), які висвітлюють судову тематику. Цього року ми розширили коло запрошених та відкриваємо можливості для студентів(-ок) спеціальності «Журналістика», які також можуть подати свої роботи.
Участь у Конкурсі відкрита для авторів(-ок), які опублікували матеріали з моменту завершення прийому робіт першого Конкурсу, тобто пізніше 31 жовтня 2019 року. Кожен(-а) учасник(-ця) може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Дедлайн для подачі заявок —  30 вересня 2020 року.
Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження. Усі учасники/ці Конкурсу отримають пам’ятні сертифікати.
Щоб узяти участь у Конкурсі, слід:
  1. Ознайомитися із Положенням про Конкурс тут (https://bit.ly/2Cl0rlq).
  2. Подати роботу, заповнивши онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/PoaECPydoam5fysg9 У разі подання двох або більше робіт, онлайн-форму треба заповнювати для кожної роботи окремо.
  3. Якщо ви студент(-ка) та ще не маєте досвіду публікації матеріалу у ЗМІ, у вас є можливість опублікувати свої матеріали у ресурсному хабі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка «Права людини та медіа діяльність». Для цього свою роботу необхідно надіслати на електронну адресу kshenderovskij5@gmail.com із темою листа «Публікація роботи для участі в Конкурсі «Суд людською мовою» та коротким супровідним листом. Після публікації роботи на цьому ресурсі ви можете подати заявку на участь роботи у Конкурсі.
Журі Конкурсу: Костянтин Шендеровський, Сергій Гончаренко, Максим Буткевич, Ольга Падірякова та Назарій Боярський. Детальна інформація про склад журі за посиланням: http://hrvector.org/podiyi/20-09-03-juri
Партнери Конкурсу: Інститут журналістики КНУ ім. Тараса ШевченкаАкадемія адвокатури УкраїниНаціональна спілка журналістів УкраїниКоординаційний центр з надання правової допомогиЦентр прав людини ZMINA, ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Медійна ініціатива за права людини», Проєкт ЄС «Право-Justice», громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові»аналітичний сервіс «Суд на долоні», Table 4
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com  
Ми онлайн:
 
 
Для довідки:
 ГО «Вектор прав людини» — правозахисна організація. Головна мета — реалізація та захист основоположних свобод, прав людини шляхом сприяння практичному виконанню норм і принципів, викладених у міжнародних документах, ратифікованих Україною, та усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини й основоположних свобод.
Наші основні два напрями діяльності:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
 
 

Коментарі ()