ГО «Вектор прав людини» з радістю оголошує призи, що отримують переможці Другого щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою»!
До кола партнерів Конкурсу долучився соціально відповідальний бізнес: компанія
Table 4, яка підготувала призи за І ІІ і ІІІ місця. Також переможців вітатиме подарунками аналітичний сервіс «Суд на долоні».
Цього року партнери Конкурсу — Національна спілка журналістів України — запровадили спеціальну номінацію — «Кращий матеріал про позитивний приклад судового захисту прав людини».
Iмісце: сертифікат на стіл table 4, підставка для мобільного, набір 2х підставок під чашку; сертифікат на професійний доступ до бази даних пошуково-аналітичного порталу “Суд на долоні”
ІІ місце: дошка board 4, сертифікат на знижку -40% на стіл table 4, набір 2х підставок під чашку; сертифікат на професійний доступ до бази даних пошуково-аналітичного порталу “Суд на долоні”
ІІІ місце: підставка для мобільного, набір 3х кольорових підставок під чашку, сертифікат на знижку -20% на стіл table 4; сертифікат на професійний доступ до бази даних пошуково-аналітичного порталу “Суд на долоні”
Table 4 – мобільний стіл-підставка для зручної роботи стоячи та сидячи будь-де. Чудова альтернатива для тих, хто багато працює за ноутбуком! Повністю українське виробництво, ручна збірка. Легка конструкція, що складається та легко переноситься. Стіл виготовлений на 97% з деревини та стане доповненням до вашого інтер’єру.




Нагадуємо, що Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою» відбувається вдруге.
До участі запрошуються журналісти(-ки), блогери(-ки), які висвітлюють судову тематику. Цього року ми розширили коло запрошених та відкриваємо можливості для студентів(-ок) спеціальності «Журналістика», які також можуть подати свої роботи.
Участь у Конкурсі відкрита для авторів(-ок), які опублікували матеріали з моменту завершення прийому робіт першого Конкурсу, тобто пізніше 31 жовтня 2019 року. Кожен(-а) учасник(-ця) може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками.
Дедлайн для подачі заявок — 30 вересня 2020 року.
Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження. Усі учасники/ці Конкурсу отримають пам’ятні сертифікати.
Щоб узяти участь у Конкурсі, слід:
- Ознайомитися із Положенням про Конкурс тут (https://bit.ly/2Cl0rlq).
- Подати роботу, заповнивши онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/PoaECPydoam5fysg9 У разі подання двох або більше робіт, онлайн-форму треба заповнювати для кожної роботи окремо.
- Якщо ви студент(-ка) та ще не маєте досвіду публікації матеріалу у ЗМІ, у вас є можливість опублікувати свої матеріали у ресурсному хабі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка «Права людини та медіа діяльність». Для цього свою роботу необхідно надіслати на електронну адресу kshenderovskij5@gmail.com із темою листа «Публікація роботи для участі в Конкурсі «Суд людською мовою» та коротким супровідним листом. Після публікації роботи на цьому ресурсі ви можете подати заявку на участь роботи у Конкурсі.
Журі Конкурсу: Костянтин Шендеровський, Сергій Гончаренко, Максим Буткевич, Ольга Падірякова та Назарій Боярський. Детальна інформація про склад журі за посиланням:
http://hrvector.org/podiyi/20-09-03-juri
Партнери Конкурсу: Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, Академія адвокатури України, Національна спілка журналістів України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Центр прав людини ZMINA, ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Медійна ініціатива за права людини», Проєкт ЄС «Право-Justice», громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові», аналітичний сервіс «Суд на долоні»,
Table 4
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку
trialinsimplewords@gmail.com
Ми онлайн:
Для довідки:
ГО «Вектор прав людини» — правозахисна організація. Головна мета — реалізація та захист основоположних свобод, прав людини шляхом сприяння практичному виконанню норм і принципів, викладених у міжнародних документах, ратифікованих Україною, та усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини й основоположних свобод.
Наші основні два напрями діяльності:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
Коментарі ()