Запрошуємо взяти участь в міжнародній інформаційній зустрічі «Миротворчі програми на територіях регіональних конфліктів»

Робоча група Мережі громадянської освіти в Східній Європі (EENCE) «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» запрошує взяти участь в міжнародній інформаційній зустрічі на тему «Миротворчі програми на територіях регіональних конфліктів». Зустріч відбудеться 9 листопада о 15.00 (GMT + 2; по Києву, Вільнюсу, Кишиніву — 15.00, по Мінську, Москві — 16.00, по Баку — 17.00). Орієнтовна тривалість — до 90 хв. Робоча мова — російська. Зустріч відбудеться на платформі Zoom. До участі запрошуються всі зацікавлені особи, а особливо ті, хто працює в сфері громадянської освіти.
 
Під час зустрічі будуть обговорюватися такі питання:
  • Конфлікти в сучасному світі
  • Види конфліктів
  • Основні суб'єкти діяльності щодо забезпечення міжнародної безпеки
  • Види діяльності щодо забезпечення міжнародної безпеки
  • Види операцій на користь миру
  • Структура операцій / місій з підтримання миру
  • Основні види діяльності операцій / місій з підтримання миру
  • Успішні / невдалі операції
 
Експерт зустрічі — Теличкін Олексій Олексійович (Україна), полковник поліції (у відставці), доктор юридичних наук. Має 14 років загального досвіду перебування в зонах регіональних конфліктів, а саме: Ірак, Хорватія, Боснія, Косово, Грузія / Абхазія, Ліберія, Південний Судан. Колишній старший поліцейський радник-керівник поліцейських компонентів місій ООН в Грузії і Косово.
 
Модератор зустрічі — Назарій Боярський, член Правління громадської організації «Вектор прав людини» (Україна), член групи тренерів Молодіжного департаменту Ради Європи.
 
Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/uEPUPyGUWe5zVvK66 Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в конференцію.
 
Фейсбук подія зустрічі: https://fb.me/e/d1wSyJL9a Приєднуйтесь!
 
Онлайн зустріч організовується громадською організацією «Вектор прав людини» (Україна) в рамках проєкту «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в зоні регіональних конфліктів» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі ()