Зовсім скоро вебінар «Мирні зібрання та недискримінація: як враховувати інтереси різних груп»

Запрошуємо на вебінар «Мирні зібрання та недискримінація: як враховувати інтереси різних груп», що відбудеться 28 серпня 2020 року з 16:00 до 17:30.
 
Часто зміни починаються саме з мирних зібрань. Це можливість для людей бути почутими і побаченими, захистити свої права або права цілих груп людей більших або менших. Кожне суспільство дуже неоднорідне, адже кожна людина у ньому індивідуальність. І ставлення в нас буває одне до одного дуже різне та чи це має бути перешкодою для дотримання наших прав?  Під час вебінару на прикладі прайдів та інших масових мирних зібрань ЛГБТІ та їх союзників досліджуватимемо мирні зібрання в контексті захисту інтересів меншин у судовій практиці.
 
Питання, які попередньо планується висвітлити:
 
  • Що таке мирне зібрання, його форми та види.
  • Регулювання мирних зібрань в Україні та взаємозв’язок з практикою ЄСПЛ.
  • Процедури попереднього повідомлення та дозволу.
  • Позитивні зобов’язання держави щодо регулювання мирних зібрань.
  • Обмеження права на свободу мирних зібрань.
  • Які уроки рішень ЄСПЛ варто врахувати в українській судовій практиці.
 
Спікер вебінару: Михайло Тарахкало, директор зі стратегічних справ в Українській Гельсінській спілці з прав людини (УГСПЛ), адвокат, який активно працює в Європейському суді з прав людини і вищих національних судових інстанціях, займається активним просуванням реформування національної правової системи.
 
Модераторка вебінару: Валерія Рибак, керівниця ГО «Вектор прав людини», експертка міжнародних спостережних місій за мирними зібраннями, розвивала та координувала групу громадського спостереження «ОЗОН», що системно здійснює моніторинг мирних зібрань в Україні.
 
Умови участі: вебінар підготовлений для представників(-ць) судової влади, закладів вищої освіти, але впевнені, що ця тема буде цікава адвокатам(-кам), правозихисникам(-цям), активістам(-кам), студентам(-кам) та усім, хто бере участь у мирних зібраннях, їх організовує чи тільки планує це.
 
Участь безоплатна. Учасник(-ці) вебінару мають можливість безоплатно отримати сертифікати про участь.
 
Для участі у вебінарі потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням: bit.ly/31ey4zc до 12:00 28 серпня 2020 року. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету.
 
Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару: https://bit.ly/2CNRNMN
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com  
 
Вебінар організовується ГО «Вектор прав людини», проєктом «Суд людською мовою» за підтримки БФ "Гендер Зед" та фонду "Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє" (EVZ)

Коментарі ()