Запрошуємо на вебінар «Як навчитись казати НІ?»

ГО «Вектор прав людини» запрошує на вебінар «Як навчитись говорити НІ?», який відбудеться 3 вересня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин. Вебінар буде корисним усім, незалежно від сфери діяльності.
 
Весь день допомагаєте колегам та колежанкам у їх роботі, а під завершення дня розумієте, що не встигли виконати власну? Колеги/жанки зазвичай з радістю розвантажують себе, передаючи частину завдань. Говорячи про життя поза роботою, допомога друзям та родині — свята справа, але вони можуть банально не уявляти вашого завантаження і з кожним разом вимагати все більше, вважаючи, що вам це і справді не складе труднощів. Саме так ви їм відповідаєте, додавши звичне: «Так, звичайно!». Тим часом завдання і прохання сиплються на вас скрізь — по телефону, в пошту, месенджер або особисто. І, напевно, ви вже зрозуміли: щоб зменшити темп наростаючого стресу, вже час вчитися говорити «ні», хоча в голові нав'язливо крутяться думки: «А раптом це зіпсує стосунки?», «А що, якщо це розчарує керівництво?». Якщо це знайомо – запрошуємо на наш вебінар.
 
На вебінарі ми розглянемо:
  • Чим відстоювання власної думки відрізняться від агресивності;
  • Що таке особисті психологічні кордони, і як їх можна охороняти від втручання;
  • Методи психологічного айкідо, як говорити ні і не відчувати свою провину.
 
Спікерка: Анастасія Медко — практична психологиня, арт-терапевтка, терапевтка піскової терапії, старша тренерка та співробітниця центру розвитку особистості «TraningBOХ».
 
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».
 
Для участі у вебінарі потрібно до 1 вересня зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/ievqtGkHsyV6zcF38  Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Бажаючі можуть отримати сертифікат про участь у вебінарі.
 
Участь у вебінарі передбачає організаційний внесок:
  • 100 грн. без отримання сертифікату про участь;
  • 150 грн. з отриманням сертифікату про участь.
 
Організаційні внески покривають витрати на оренду вебінарної платформи, розробку контенту, проведення заходу. Внесок можна здійснити за посиланням: http://hrvector.org/pyidtrimati-nas або ж за реквізитами організації, що будуть надіслані після реєстрації. При здійсненні оплати вкажіть «Внесок» і свої прізвище та ім’я.
 
Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації та отримання організаційного внеску. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Зверніть увагу, що запис вебінару не буде оприлюднюватись.
 
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну пошту trialinsimplewords@gmail.com
  
Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару:
https://www.facebook.com/events/3445923145458217/

Коментарі ()