257 людей взяли участь у вебінарі «Мова ворожнечі: як уникати у професійному та особистому житті?»!

Вебінар відбувся 20 серпня. Серед учасників та учасниць – представники/ці судової влади, закладів вищої освіти, ЗМІ, громадянського середовища тощо.
Спікером вебінару став Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини». В 2012-2016 роках Назарій був співголовою Коаліції з протидії дискримінації в Україні, з 2016 – експерт Коаліції. В 2014-2016 роках – член Організаційного комітету Міжнародного ЛГБТ-форуму «КиївПрайд». В 2015-2016 роках Назарій Боярський координував інформаційну кампанію «Дискримінація обмежує. Протидій!». Експерт Міжнародної Школи Прав Людини і Громадянських Дій, незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи.
Під час вебінару учасники/ці дізнались що таке мова ворожнечі, чим вона небезпечна та про її розповсюдженість в Україні, про те, як розглядають справи, пов’язані із мовою ворожнечі, у Європейському суді з прав людини та в українських судах. Також учасники та учасниці вебінару змогли поправлятись у тому, як краще називати представників/ць тих чи інших соціальних груп, аналізувати інформаційні повідомлення на ознаки мови ворожнечі. Також Назарій Боярський навів конкретні ідеї та приклади як учасники та учасниці вебінару можуть запобігати та протидіяти мові ворожнечі у повсякденному житті.
Ось деякі із відгуків учасників/ць: «дуже цікава та пізнавальна лекція, допомогла замислитися над деякими речами/висловлюваннями, на які раніше не звертала уваги. Дякую!», «дякую за змістовну розповідь та цікаве донесення інформації до слухача», «Дуже круто! Чітка, сучасна, конкретна інформація в сфері інформаційного захисту людини, що є дуже актуальним питанням Дякую! Чекаємо на нові зустрічі!», «Я задоволена, що потрапила на цей вебінар. Лектор надав змістовну інформацію з теми «Мова ворожнечі», застосую матеріали на уроках. Щиро дякую.»
Модерувала вебінар Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проєкту «Суд людською мовою».
Вебінар організовано ГО «Вектор прав людини» за підтримки БФ "Гендер Зед" та фонду "Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє" (EVZ).

Коментарі ()