Запрошуємо на вебінар «Мова ворожнечі: як уникати у професійному та особистому житті?»

Безоплатний вебінар за цією темою проходитиме онлайн 20 серпня 2020 року з 16:00 до 17:30. Вебінар «Мова ворожнечі: як уникати у професійному та особистому житті?» — це черговий захід із серії вебінарів на тематику запобігання та протидії дискримінації від ГО «Вектор прав людини», що орієнтовані на юридичну спільноту. До участі запрошуються представники/ці комунікаційних команд судів, викладачі/ки закладів вищої освіти, але впевнені, що тема буде цікава усім, хто цікавиться питаннями культурного різноманіття, запобігання дискримінації.
 
Питання, які попередньо планується висвітлити:
  • що таке мова ворожнечі?
  • як мова ворожнечі співвідноситься із свободою слова та із дискримінацією?
  • як проявляється мова ворожнечі у побуті, ЗМІ, на робочому місці?
  • які соціальні групи найбільш вразливі до проявів мови ворожнечі?
  • як краще називати ті чи інші соціальні групи та чому?
  • як регулюється мова ворожнечі українським законодавством?
  • як можна протидіяти проявам мови ворожнечі?
 
Спікер вебінару – Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини». В 2012-2016 роках Назарій був співголовою Коаліції з протидії дискримінації в Україні, з 2016 – експерт Коаліції. В 2014-2016 роках – член Організаційного комітету Міжнародного ЛГБТ-форуму «КиївПрайд». В 2015-2016 роках Назарій Боярський координував інформаційну кампанію «Дискримінація обмежує. Протидій!». Експерт Міжнародної Школи Прав Людини і Громадянських Дій, незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи.
 
Модераторка вебінару – Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проєкту «Суд людською мовою».
 
Реєструйтеся на вебінар до 19 серпня за посиланням https://forms.gle/wYQeYJG4qAxdM2Jf8 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці вебінару безоплатно отримають сертифікати про участь. Чекаємо вас на вебінарі!
 
Вебінар організовується ГО «Вектор прав людини» за підтримки БФ "Гендер Зед" та фонду "Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє" (EVZ)
 
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com  
 
Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару: https://www.facebook.com/events/773473953493573/

Коментарі ()