148 людей взяло участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття»

148 людей взяло участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття»! Захід відбувся 30 липня 2020 року. Під час вебінару разом із спікеркою Оленою Уваровою розглянули такі питання:
— Як себе презентують Університети?
— Чому для Університетів важливо бути різноманітними. І яка роль викладачів/ок?
— Чому для студентів/ок важливо, щоб Університети були різноманітними?
— Як досягається різноманітності у навчальних програмах?
«Повага до різноманітності робить Університети більш привабливими для талановитих людей і більш стійкими перед випробуваннями. Вони мають бути простором для поєднання різних ідей і різних досвідів, для формування навичок знаходити аргументи і дискутувати. Простором для того, щоб бути щасливими» — зазначила Олена Уварова, кандидатка юридичних наук, голова Міжнародної лабораторії з бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, викладачка кафедри теорії і філософії права.
«Під час вебінару ми багато говорили про американський досвід представлення різноманіття в академічній спільноті. Проте я переконаний, що ось такі заходи як цей вебінар наближають день, коли у США вивчатимуть українські позитивні практики залучення різноманітних соціальних груп, роботи університетів у сфері запобігання дискримінації та заохочення культурного розмаїття» — відзначив Назарій Боярський, модератор вебінару, експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.
Нагадаємо, що розвиток вищої освіти у сфері прав людини є одним із пріоритетних напрямків діяльності Вектору прав людини. Посилання на відеозаписи вебінарів від нашої організації для викладачів/ок у першому коментарі.
Вебінар «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття» організовано ГО «Вектор прав людини» за підтримки БФ "Гендер Зед" та фонду "Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє" (EVZ).

Коментарі ()