Успішно проведено два тренінг для суддів «Мистецтво роботи «на камеру»

«Знання — це скарбниця, але ключ до неї — практика» — казав англійський історик Томав Фуллер. Ці дні в житті нашої організації тому підтвердження
Тренінг для суддів «Мистецтво роботи «на камеру» — це не просто навчання, а 100% відпрацювання вмінь: справжні інтерв'ю з журналісткою, телеведучою, тренеркою Анною Нитченко, зйомка просвітницьких відеороликів про судову владу та послуги, відпрацювання навиків роботи із камерою під час онлайн заходів з тренером неформальної освіти Назарієм Боярським, навчання говорити просто про складне із директоркою ГО «Вектор прав людини», тренеркою Валерією Рибак.
 
20-23 липня 2020 року проведено одразу два унікальних дводенних заходи.

Ось короткі результати 4-х днів із життя громадської організації «Вектор прав людини»:
 
  • 2 тренінги для суддів «Мистецтво роботи «на камеру».
 
  • 25 відзнятих просвітницьких відеороликів про судову владу та послуги.
 
  • 10 суддів із судів Луганської, Донецької областей та Верховного суду України стали спікерами/ками та у відео відповіли на найактуальніші запитання громадян.
 
  • Одним із спікерів відеороликів став голова Ради суддів України.
 
  • 3-х рівнева насичена тренінгова програма: відпрацювання вмінь зйомок у відеороликах, участі у інтерв’ю та проведення просвітницьких вебінарів. Вся теорія перевірялась на практиці.
 
  • 3-є супер тренерок і тренерів: Анна Нитченко, телеведуча телеканалу «Дім», журналістка, тренерка; Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», авторка та розробниця проектів та публікацій, присвячених взаємодії судової влади та громади; Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи.
 
 
  • 2 стажерки залучено до роботи над заходом – Софія Дараган та Дарина Мекшун проєкту «Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок «Право захищати права людини.» в межах співпраці ГО «Вектор прав людини» та проєкту Освітнього дому прав людини в Чернігові. Дівчата вчилися на практиці організації та проведенню тренінгів нового формату та активно допомагали у виконанні десятки різних завдань.
 
Все це здійснено в межах проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді». Проєкт імплементується ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України  та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
В першу чергу проєкт сприятиме доступу до правосуддя для людей, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України. Підтримку ідеї проєкту та готовність поширити матеріали також вже висловили: Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, Добропільська, Мар’їнська, Нікольська та Слов'янська районні державні адміністрації Донецької області, Сватівська та Старобільська районні державні адміністрації Луганської області, а також Рубіжанська міська рада Луганської області. Ми продовжуємо формувати коло партнерів проєкту для поширення просвітницьких відеороликів.
 
Щиро вдячні усім за таку продуктивну співпрацю!

Коментарі ()