Відбувся вебінар «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі»

Як створити освітній простір без дискримінації і не допустити її  проявів говорили із спікеркою вебінару  «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі» Христиною Кіт та викладачами, викладачками, студентами, студентками громадськими активістами та активістками  зі всієї України!
 
Христина Кіт, адвокатка, кандидатка юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», співавторка навчальної програми для юридичних навчальних закладів «Гендерна рівність та права жінок». Тож поділилася як важливою теорією, так і практичним досвідом.
 
Про напрямки роботи вектор та розвиток освіти з прав людини розповіла директорка ГО «Вектор прав людини» Валерія Рибак.
 
Модерував захід Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.
Як поділилась одна з учасниць: «Найбільш цікавим було долучитися до обговорення питання - Якщо не вдалось запобігти дискримінації, то як можна відновити порушені права та налагодити навчальний процес надалі❓».
 
Також пані Христина відповідала на запитання:
 
  • Чи зіштовхується студентство із проявними дискримінації з боку викладачів/ок?
  • За якими ознаками найчастіше відбувається дискримінація та як вона проявляється?
  • Які практичні кроки викладач/ка може вчинити, щоб запобігти проявам дискримінації у студентському та викладацькому середовищах?
 
Нагадаємо, що захід відбувся 16 липня 2020 року та організований ГО «Вектор прав людини», проєктом «Суд людською мовою» за підтримки БФ "Гендер Зед" та фонду "Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє" (EVZ)

Коментарі ()