Успішно відбувся благодійний вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь».

Вдалий виступ на інтерв’ю – це можливість поширити важливі меседжі, ідеї, новинну та просвітницьку інформацію. Від цього залежить як імідж виступаючого/ї, так і установи, що він/вона представляють.

 

Як не допустити ляпів та зосередити увагу глядачів саме на тому, що ви повідомляєте говорили зі спікеркою вебінару Анною Нитченко.

 

Анна зараз працює ведучою телеканалу «Дім» та загалом має 20 років досвіду роботи: на телебаченні, в інтернет-виданнях та пресслужбах. Знає, як працювати по обидва боки екрану, і ділилась досвідом.
 

 

Про мету заходу та Другий щорічний конкурс журналістських робіт«Суд людською мовою»розповіла директорка ГО "Вектор прав людини" Валерія Рибак.

 
Модерував вебінар Назарій Боярський , член правління ГО "Вектор прав людини", член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.

 

Вебінар був максимально насичений практичними порадами, які учасники/ці отримували аналізуючи відео виступів відомих публічних осіб.

 

Учасники та учасниці опановували техніки підготовки тез виступів таким чином, щоб їх краще розуміла та сприймала цільова аудиторія. А також вчилися вправам як розробляти мовлєневий апарат, як подолати нервовість перед виступом. Повчилися легко вимовляти довгі слова, тим самим вражати ведучих, глядачів і своє оточення.

 

Спікерка вебінару звертала увагу й на важливі технічні моменти, наприклад, який одяг є більш доречним на інтерв’ю. За скільки хвилин до початку запису можна пити каву і їсти солодощі, і чи варто взагалі. Розібралися з тим, на якому фоні та з яким освітлення краще проводити вебінари, та як вміло користуватися шпаргалками. 


 
Щиро дякуємо усім учасникам та учасницям за підтримку Другий щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»та судової журналістики в Україні! Детальніше про Конкурс також за посиланням:http://hrvector.org/podiyi/20-06-22-iimedia
 
Про вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь» можна також дізнатись із коротокого відео: https://www.youtube.com/watch?v=y7gHzbyFNRI

 Чекаємо на ваші цікаві інтерв’ю у медіа ;)

Коментарі ()