Марафон для представників/ць комунікаційних команд судів «Суд взаємодіє!»

Запрошуємо представників/ць комунікаційних команд судів взяти участь у Марафоні «Суд взаємодіє!». Його мета – зібрати та представити кращі практики комунікаційної та просвітницької діяльності українських судів.
 
Довіра населення до судової влади є невід’ємною складовою здійснення правосуддя. Підвищити рівень довіри серед населення можна шляхом інформування громадян/ок про діяльність суду, що забезпечить краще розуміння процесу судочинства. У залежності від цілей комунікацій, важливо обирати відповідні цільові аудиторії, інструменти, майданчики, форми.
 
В межах Марафону «Суд взаємодіє!» ми пропонуємо предстаникам/цям комунікаційних команд судів описати найуспішніші та найбільш цікаві практики комунікаційної та просвітницької діяльності. Для цього до 10 серпня 2020 року включно слід описати власну ініціативу відповідно до запитань опитувальника https://forms.gle/eq5o8qVvtLwwSYom9 (запитання опитувальника додаємо окремо).
 
Що дає вам участь у Марафоні?
  • найбільш цікаві практики будуть опубліковані і ви станете співавторами/ками публікації із ISSN, яка є довідником кращих практик для прессекретарів/ок усіх судів України;
  • можливість привернути увагу інших судів, органів державної влади та самоврядування, ЗМІ, громадськості, міжнародних та українських партнерів до роботи суду;
  • можливість поширити серед колег та колежанок власну ініціативу та посприяти таким чином розвитку комунікацій в судах.
 
Зверніть увагу, що можна описати не одну, а декілька ініціатив! Це збільшить шанси потрапляння описаної ініціативи до видання та представлення вашого досвіду. При цьому кожна практика описується окремо. Серед можливих практик – круглі столи, виготовлення відеороликів, онлайнові флешмоби, дні відкритих дверей, пресконференції тощо.
 
Марафон втілюється організацією «Вектор прав людини», проєктом «Суд людською мовою» у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.
 
У разі виникнення додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com

Коментарі ()