Вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь»

Громадська організація «Вектор прав людини» запрошує на благодійний вебінар «Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь». Ви зможете отримати якісну, практичну інформацію і зробити свій внесок у розвиток судової журналістики. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на проведення Другого щорічного конкурсу журналістських робіт «Суд людською мовою».
 
Коли: 15 липня 2020 року з 16:00 до 17:30.
 
Спікерка: телеведуча, журналістка  Анна Нитченко. Зараз працює ведучою телеканалу "Дім" та загалом має 20 років досвіду роботи: на телебаченні, в інтернет-виданнях та пресслужбах. Знає, як працювати по обидва боки екрану, і ділиться досвідом.
 
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.
 
Для кого: представників/ць правового сектору (юристи/ки, адвокати/ки, представники/ці судів), які хочуть навчитися «давати інтерв’ю» або вдосконалити навички «говорити на камеру».
 
Будуть розглянуті такі питання: 
  • Як говорити «на камеру»?
  • Що не варто вдягати на інтерв’ю?
  • З якими шпаргалками можна йти на запис?
  • Чому «кадри-канібали» псують «картинку»?
  • Чого не слід роботи перед інтерв’ю?
  • Як вимовляти важкі слова?
 
Відеоогляд вебінару: youtu.be/y7gHzbyFNRI
 
Участь у вебінарі передбачає внесок:
-         100 грн. без отримання сертифікату про участь;
-         150 грн. з отриманням сертифікату про участь.
 
Ви можете зробити внесок на будь-яку більшу суму, за що ми будемо щиро вдячні! Усі кошти будуть спрямовані на проведення Конкурсу.
 
ГО «Вектор прав людини» покриває витрати на оренду вебінарної платформи, розробку контенту, проведення заходу. Внесок можна здійснити за посиланням: http://hrvector.org/pyidtrimati-nas або ж за реквізитами Організації, що будуть надіслані після реєстрації. При здійсненні оплати вкажіть свої прізвище, ім’я та «благодійний внесок».
 
Реєстрація: до 10:00 год 15 липня 2020 року за посиланням https://bit.ly/31Vkxxt Реєстрація обов’язкова. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію.
 
Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару: https://www.facebook.com/events/635389990430062/
Анонс у Facebook: bit.ly/2VWJGDY
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com або за телефоном + 38 050 41 12 047
 
Для довідки:
 
Анна Нитченко – журналістка, телеведуча, викладачка. Досвід роботи – 20 років: на телебаченні, в інтернет-виданнях та пресслужбах. Знає, як працювати по обидва боки екрану, і ділиться досвідом. Проводила тренінги для юристів/ок, прессекретарів/ок, журналістів/ок на тему ораторської майстерності, роботи в кадрі, а також перетворення важких текстів у легкий та доступний матеріал (усний чи письмовий). Наразі працює на державному телеканалі «Дім», який мовить для тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. Мета і завдання цього медіа – знищити інформаційний вакуум в ОРДЛО та на півострові, спростувати фейки, які поширюють російські ЗМІ, а також – донести правдиву інформацію до аудиторії. Раніше працювала на телеканалах «ZIK» (до придбання телеканалу В. Медведчуком), «СТБ», «Обоз ТВ», «4 канал», ЮАТВ, а також в інформагентствах та на сайтах «Обозреватель», «НБН», «Укрінформ», «ІМК» (нині «УНН»).
 
Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», правозахисник та тренер неформальної освіти. Член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.
 
Другий щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою».
ГО «Вектор прав людини» проводить Другий  щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти/ки, блогери/ки,  які висвітлюють судову тематику.
Конкурс відбувається вдруге. Цього року ми розширили коло запрошених та відкриваємо можливості для студентів/ок спеціальності «Журналістика», які також можуть подати свої роботи.
Цілі Конкурсу:
  • підвищити поінформованість та обізнаність населення України щодо судоустрою, реалізації судової реформи, суспільно важливих судових справ;
  • збільшити рівень зацікавленості та довіри населення до судової влади;
  • сприяти утвердженню принципів верховенства права, прав людини і демократії, громадського контролю та відповідальності;
  • сприяти розвитку судової журналістики в Україні.
Детальніше про проведення Конкурсу цього року: http://hrvector.org/podiyi/20-06-22-iimedia
Минулого року на Конкурс подали 93 роботи — це матеріали не лише журналістів/ок, а й блогерів/ок.  48 учасників та учасниць конкурсу представляють більшу частину території України, а саме17 областей. Детальніше про результати: http://hrvector.org/podiyi/19-11-24-2019-sud-konkurs
Цього року до Конкурсу залучено широке коло інформаційних партнерів. Організацією та проведенням займається команда ГО «Вектор прав людини» на волонтерських засадах, наразі Конкурс не має окремого фінансування. Тому це можливість для кожного зробити свій внесок і спільно розвивати якісну судову журналістику в Україні.    
 
ГО «Вектор прав людини» — правозахисна організація. Головна мета — реалізація та захист основоположних свобод, прав людини шляхом сприяння практичному виконанню норм і принципів, викладених у міжнародних документах, ратифікованих Україною та усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини й основоположних свобод.
Наші основні два напрямки діяльності:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
 
Ми онлайн:
 

Коментарі ()