Запрошуємо на вебінар «Дискримінація як соціальне явище і юридичне поняття»

 
Запрошуємо на безкоштовний вебінар «Дискримінація як соціальне явище і юридичне поняття», який відбудеться 16 червня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин.
 
Як просто пояснити що таке «дискримінація» та захистити від її проявів? В першу чергу детально розібратися з цим поняттям у різних вимірах. Вебінар підготовлений для суддів та представників/ць комунікаційних команд судів, а також буде цікавим та корисним громадським активістам/кам, медіа та усім, хто цікавиться цим явищем, адже, насправді, дискримінація стосується кожного.
 
Завдяки вебінару у вас буде можливість:
— зрозуміти суть дискримінації;
— навчитись помічати та аналізувати її прояви;
— краще в подальшому висвітлювати судові справи, пов’язані з дискримінацією;
— використати отримані знання у підготовці рішень у справах, пов’язаних з дискримінацією.
Вебінар побудований на реальних прикладах, аналізі українського та міжнародного законодавства. Усі учасники/ці вебінару отримають сертифікати про участь.
 
Спікерка вебінару — Ірина Федорович — директорка ГО Центр «Соціальна дія», співголова  координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в Україні, тренерка та  авторка багатьох посібників на тему протидії та запобігання дискримінації для державних службовців, поліцейських, громадських активістів та тренерів.
 
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.
 
Вебінар організовується ГО «Вектор прав людини», проєктом «Суд людською мовою» за підтримки БФ "Гендер Зед" та фонду "Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє" (EVZ)
 
Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2A4vjpF  Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету.
 
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com  
 
Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару: https://www.facebook.com/events/243238103636346/
 
Ми у соцмережах:

Коментарі ()