Опитування судів для популяризації судових послуг серед населення

Шановні представники та представниці судів!
 
Запрошуємо суддів, працівників та працівниць судів взяти участь дослідженні потреби судів України у просвітницьких продуктах.
 
Протягом весни-осені 2020 року ГО «Вектор прав людини» буде реалізовувати проєкт «Доступно про суд: пояснюють судді». Проєкт імплементується ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
 
В першу чергу проєкт сприятиме доступу до правосуддя для людей, що постраждали від збройного конфлікту на сході України. Підтримку ідеї проєкту та готовність поширити матеріали також вже висловили: Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, Нікольська районна державна адміністрація Донецької області, Мар'їнська районна державна адміністрація Донецької області, Добропільська районна державна адміністрація Донецької області, Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області та Старобільська районна державна адміністрація Луганської області, Сватівська районна державна адміністрація Луганської області, Рубіжанська міська рада Луганської області. Ми продовжуємо формувати коло партнерів проєкту.
 
Проєкт направлений на інформування населення про правосуддя в Україні, судові послуги, що надаються судами, в тому числі, в межах електронного суду. Проєктом, зокрема, передбачено створення 25 коротких відеороликів, які б інформували про судову систему України, сприяли обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів/ок судових послуг. Спікерами/ками відеороликів стануть судді місцевих та апеляційних судів, а також Верховного Суду. Подібний проєкт сприятиме підвищенню рівня довіри до правосуддя в Україні, вирішенню конфліктів у правовий спосіб і зменшенню навантаження на суди.
 
Ми віримо, що створені відеоролики зможуть допомагати комунікаційним командам судів у інформаційній та просвітницькій діяльності, тож хочемо зробити продукти проєкту максимально затребуваними.
 
Просимо пройти коротке опитування, що має на меті дослідити потреби судів України у просвітницьких продуктах. Опитування можна пройти за посиланням: forms.gle/ik1p4aSgKeEXUj7y9Заповнити опитувальник слід до 29 травня 2020 року. З огляду на мету проєкту думка представників/ць судової влади у Донецькій та Луганській областях особливо важлива. Заповнювати опитувальник може максимально велика кількість представників/ць суду – нам цінна думка кожного та кожної. Заповнення опитувальника не потребує попереднього збору даних та займе у вас не більше 15 хв.
 
У разі виникнення запитань ви можете додатково звернутись до команди ГО «Вектор прав людини» листом: trialinsimplewords@gmail.com  

Коментарі ()