Вебпрактикум «Мова для судів: від лекції до практики»

ГО Вектор прав людини, проєкти Суд людською мовою, Є-Мова та волонтерська ініціатива Безкоштовні курси української мови (ГО «Український світ») оголошують реєстрацію на вебпрактикум «Мова для судів: від лекції до практики».
 
Він сформований за запитами і побажаннями учасників/ць серії трьох попередніх вебінарів «Мова для судів» та орієнтований лише на тих, хто брав/ла участь хоч би в одному з них.

Вебпрактикум складатиметься з двох частин:

1) Онлайн-заняття у групі для відпрацювання практичних завдань і отримання відповідей на запитання (орієнтовна тривалість 90 хв).
Під час заняття ми детальніше розберемо:
— розділові знаки у складнопідрядних реченнях: складні ситуації та обов’язкова кома;
— кома vs тире;
— дієприслівникові та дієприкметникові звороти.

2) Самостійна робота з перевіркою. Після заняття кожен підготує текст (до 4 тис. знаків), що використовується в роботі, для отримання зворотного зв’язку від викладачок.
 
Експертки проаналізують письмові роботи та нададуть коментарі, на що саме потрібно зважати, коли працюєш із текстом (протягом тижня після отримання письмової роботи).
 
Тож цей практикум для охочих удосконалити свої знання деяких нюансів писемної грамотності української мови.
 
Крім цього, ті хто не брали участі у якомусь з трьох попередніх вебінарах зможуть одержати усі відеозаписи: «Мова для судів: новинки правопису», «Мова для судів: типові мовні помилки», «Мова для судів: канцеляризми в текстах» та навчальні презентації.

Експертки практикуму:

Віра Шелудько (Vira Sheludko) ― PhD зі спеціальності українська мова, експертка з мовних питань, соціолінгвістка, викладачка проєкту «Є-мова» та БКУМ-Київ. Досліджує проблеми функціонування мови у сфері державного управління.

Ольга Андрущенко ― експертка з мовних питань, мовний коуч, викладачка проєкту «Є-мова», координаторка БКУМ-Київ. Менеджерка розвитку лідерства програми «Навчай для України». Досліджує питання подолання мовного бар'єру.

Онлайн-заняття заплановане на дві дати – 12 та 13 травня, початок о 15.00 год. Під час реєстрації ви можете вибрати одну з дат, що є найбільш зручною для вас.
 

Для участі у практикумі потрібно до 9 травня зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/Dc6b1ZtDjjY2gXX47. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію.
 
Участь у практикумі передбачає організаційний внесок:
— 200 грн. без отримання сертифікату про участь;
— 250 грн. з отриманням сертифікату про участь.
 

Організаційні внески покривають витрати на оренду вебінарної платформи, розробку контенту, проведення заходу. Внесок можна здійснити за посиланням: http://hrvector.org/pyidtrimati-nas або ж за реквізитами організації (зазначені в аплікаційній формі). При здійсненні оплати вкажіть «Внесок» та свої прізвище та ім’я.
Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації та отримання організаційного внеску.
 

З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com

Коментарі ()