Вебінар «Як приручити професійне вигорання?»

ГО «Вектор прав людини» запрошує на вебінар «Як приручити професійне вигорання?», який відбудеться 4 травня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин. В першу чергу вебінар орієнтованих на викладачів/ок закладів освіти, але буде цікавий усім, хто шукає баланс між професійним та особистим життя.

 Отримуючи новий емейл ви відчуваєте погіршення настрою? Прокидаючись вранці перед парами ви не можете підняти себе з ліжка, ваш сон почав погіршуватись, а настрій змінюється без причини? Ви відчуваєте то роздратування, то підвищену емоційність, то занепад сил? Ваша мотивація погіршилась і нові завдання або досягнення вже не приносять задоволення? Або ж ви бажаєте, щоб так не сталось? Тоді пропонуємо вам приділити собі 90 хвилин часу і протестувати свій стан на наявність емоційного вигорання, дізнатись як його попередити чи подолати.
На вебінарі ми розглянемо:
-      фактори, симптоми та стадії професійного вигорання;
-      як відрізнити звичайну втому та перенапруження від емоційного вигорання;
-      як вигорання впливає на наше здоров’я та життя;
-      що ви можете зробити для попередження професійного вигорання;
-      познайомимося з методами, які допоможуть зробити наше життя більш збалансованим.
Спікерка:Марина Діденко – кандидатка психологічних наук, психологиня-практик, тренерка, викладачка «Університету менеджменту освіти». Авторка науково-популярних статей, тренінгів та онлайн-курсів. Експертка з питань впровадження рівності та боротьби з дискримінацією на робочому місці.

Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».
Переглянути промо з w2 conference Kyiv за участю Марини Діденко можна тут: https://youtu.be/gfoXerNdMmY

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням:https://forms.gle/<wbr />LFNzcGkELKWgvwEc8 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Участь у вебінарі передбачає організаційний внесок:

-      100 грн. без отримання сертифікату про участь;
-      150 грн. з отриманням сертифікату про участь.
Організаційні внески покривають витрати на оренду вебінарної платформи, розробку контенту, проведення заходу. Внесок можна здійснити за посиланням: http://hrvector.org/<wbr />pyidtrimati-nasабо ж за реквізитами організації, що будуть надіслані після реєстрації. При здійсненні оплати вкажіть «Внесок» і свої прізвище та ім’я.
Кількість учасників/ць вебінару обмежена. Ми залишаємо за собою право відмови участі у заході. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації та отримання організаційного внеску. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Зверніть увагу, що запис вебінару не буде оприлюднюватись.

З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну пошту trialinsimplewords@<wbr />gmail.com

Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару: https://www.facebook.com/<wbr />events/2544151799134323/

 
Ми у соцмережах:

· Телеграм:https://t.me/HumanRightsVector
· Інстаграм:  https://www.instagram.com/<wbr />humanrightsvector_official/
· Фейсбук «Вектор прав людини»:https://www.facebook.com/<wbr />hrvector.org/
· Фейсбук проєкту «Суд людською мовою»:https://www.facebook.com/<wbr />trialinsimplewords
· Наш сайт:http://hrvector.org 
· Ютуб:https://www.youtube.com/<wbr />channel/UCqjeimokzHuf4-<wbr />v6TmfXZ5w    

Коментарі ()