Розпочато проєкт «Доступно про суд: пояснюють судді»

Протягом весни-осені 2020 року, а саме 27 квітня – 26 жовтня, наша організація реалізовуватиме проєкт «Доступно про суд: пояснюють судді». Проєкт імплементується ГО «Вектор прав людини» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Протягом реалізації проєкту розширюватимемо коло партнерів для забезпечення якнайкращих результатів та їх поширення.
 
Проєкт направлений на інформування населення про правосуддя в Україні, судові послуги, що надаються судами, в тому числі, в межах електронного суду. Проєктом, зокрема, передбачено:
 
-       підготовку спікерів/ок з числа голів судів, керівників/ць апарату судів, суддів-спікерів/ок, прессекретарів/ок з території Донецької, Луганської областей, Верховного Суду, органів судової влади та самоврядування;
 
-       створення 25 коротких відеороликів, які б інформували про судову систему України, сприяли обізнаності населення про судові сервіси, які наразі не є розповсюдженими серед користувачів судових послуг.
 
Ми віримо, що подібний проєкт сприятиме підвищенню рівня довіри до правосуддя в Україні, вирішанню конфліктів у правовий спосіб, зменшенню навантаження на суди через популяризацію електронних послуг.
 
 
Для довідки:                                                                                                        
ГО «Вектор прав людини» ― правозахисна організація. Головна мета ― реалізація та захист основоположних прав та свобод людини. У своїй діяльності ГО «Вектор прав людини» керується на практичне виконання норм та принципів викладених у міжнародних документах, що ратифіковані Україною, а також усіх інших зобов’язань України у сфері прав людини та основоположних свобод. Основні напрямки роботи:
1) «Суд людською мовою» — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/ок, IT-спеціалістів/ок і професійних юристів/ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/ок юридичних і журналістських спеціальностей.
Детальніше про ГО «Вектор прав людини» за посиланнями:
 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Коментарі ()