Вебінар «Психологічні можливості і виклики в умовах стрімких змін: як адаптуватись без втрат»

 
ГО «Вектор прав людини», проєкт «Суд людською мовою» запрошують на вебінар «Психологічні можливості і виклики в умовах стрімких змін: як адаптуватись без втрат», який відбудеться 28 квітня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин.
Вебінар покликаний допомогти адаптуватись в сучасних складних умовах та підготуватись вийти з них, при цьому віднайти та вміти використовувати позитивні сторони отриманого досвіду. Ідея вебінару зародилась у нас давно під час роботи з представниками_цями судів, перед якими постійно постають складні виклики. Разом з тим вебінар буде корисний усім, адже на прикладі життя та роботи в умовах пандемії та карантину будемо вчитись використовувати інструменти адаптації в різних кризових ситуаціях.
 

 
Спікерка вебінару:
 
Ірина Вікторівна Ратцке (Україна — Німеччина) – супервізорка, клінічна психологиня, більше 20 років викладає теорію та практику психоаналізу та групаналізу в Асоціації психологів та психотерапевтів України (АППУ). Голова Секції психоаналітичної психотерапії пар та сім'ї АППУ, Європейської федерації психоаналітиків та психотерапевтів (EFPP). Має викладацьку університетську практику, керує організацією психологів і психотерапевтів з 2004 року. Дійсна членкиня ряду європейських психоаналітичних професійних спільнот: EGAТIN, EFPP, EAP, IАG (Австрія, Німеччина, Швейцарія). Співпрацює з Берлінським інститутом групаналізу (BIG) та Регенсбургським університетом (IOS). 
 
Під час вебінару ви дізнаєтесь:
  • Як відбувається перебіг природніх процесів у нашій психіці (органічних реакціях, думках, почуттях, відчуттях, відносинах) в екстремальних умовах, у комплекс яких ми з вами потрапили наразі.
  • В чому особливість цих процесів саме у наш час на відміну від всього попереднього життєвого досвіду особистого і поколінь.
  • Як це відображається в професійній сфері працівників_ць судової влади.
  • Особливості взаємодії під час стресових ситуацій в сім'ї та на роботі, їх взаємному впливу.
  • Як долати стрес тут і зараз та діяти на довгострокову перспективу – як виходити з карантину та облаштовувати життя після.
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».
Переглянути приклад формату як буде відбуватись вебінар можна тут: https://youtu.be/1yfF6FAgPmY
Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням: bit.ly/2RVeUcR Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Участь у вебінарі передбачає організаційний внесок:
  • 100 грн. без отримання сертифікату про участь;
  • 150 грн. з отриманням сертифікату про участь.
Організаційні внески покривають витрати на оренду вебінарної платформи, розробку контенту, проведення заходу. Внесок можна здійснити за посиланням: http://hrvector.org/pyidtrimati-nas або ж за реквізитами Організації, що будуть надіслані після реєстрації. При здійсненні оплати вкажіть свої прізвище та ім’я, назву вебінару.
Кількість учасників_ць вебінару обмежена. Ми залишаємо за собою право відмови участі у заході. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації та отримання організаційного внеску. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Зверніть увагу, що запис вебінару не буде оприлюднюватись.
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com  
Приєднуйтесь до фейсбук-події вебінару: https://www.facebook.com/events/2710848472572208/
Будьмо здорові у всіх сенсах!

Коментарі ()