Вебінар «Мова для судів: канцеляризми у текстах»

ГО Вектор прав людини, проєкт Суд людською мовою, проєкт Є-Мова та волонтерська ініціатива Безкоштовні курси української мови оголошують реєстрацію на безкоштовний вебінар «Мова для судів: канцеляризми в текстах», який відбудеться 21 квітня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин.

Цей вебінар ― третій та останній із серії «Мова для судів». Перший був присвячений новинкам українського правопису. Другий ― типовим мовним помилкам. Ця серія вебінарів орієнтована на членів_кинь комунікативних команд судів, проте буде цікавою усім, хто прагне розвивати свої знання українського правопису та удосконалювати культуру свого мовлення.

Спікерки вебінару:

Віра Шелудько ― PhD зі спеціальності українська мова, експертка з мовних питань, соціолінгвістка, викладачка проєкту «Є-мова» та БКУМ-Київ. Досліджує проблеми функціонування мови у сфері державного управління.
Ольга Андрущенко ― експертка з мовних питань, мовний коуч, викладачка проєкту «Є-мова», координаторка БКУМ-Київ. Менеджерка розвитку лідерства програми «Навчай для України». Досліджує питання подолання мовного бар'єру.

Під час вебінару:
• розглянемо, що таке канцеляризми і чому з ними треба боротися;
• дізнаємося, як уникати марнослів'я та батослів'я;
• змінемо «бажання говорити» на «бажання бути зрозумілим»;
• довідаємося, як досягти комунікативної повноцінності та стилістичної досконалості текстів.

Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/fgcL1scHKbuRytHF8 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Кількість учасників_ць вебінару обмежена. Ми залишаємо за собою право відмови участі у заході. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Зверніть увагу, що запис вебінару не буде оприлюднюватись.

З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com

Коментарі ()