Вебінар «Мова для судів: типові мовні помилки»

 
ГО «Вектор прав людини», проєкт «Суд людською мовою», проєкт «Є-мова» та волонтерська ініціатива  Безкоштовні курси української мови (ГО «Український світ») оголошують реєстрацію на безкоштовний вебінар «Мова для судів: типові мовні помилки», який відбудеться 14 квітня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин.
Цей вебінар ― другий із серії “Мова для судів”. Перший був присвячений новинкам українського правопису. Ця серія вебінарів орієнтована на членів_кинь комунікативних команд судів, проте буде цікавою усім, хто прагне розвивати свої знання українського правопису та удосконалювати культуру свого мовлення.
Спікерки вебінару:
Віра Шелудько ― PhD зі спеціальності українська мова, експертка з мовних питань, соціолінгвістка, викладачка проєкту «Є-мова» та БКУМ-Київ. Досліджує проблеми функціонування мови у сфері державного управління.
Ольга Андрусенко ― експертка з мовних питань, мовний коуч, викладачка проєкту «Є-мова», координаторка БКУМ-Київ. Менеджерка розвитку лідерства програми «Навчай для України». Досліджує питання  подолання мовного бар'єру.
На вебінарі ви дізнаєтеся:
  • коли ставимо кому, а коли — ні: вставні конструкції, приклади, етикетні форми;
  • складні випадки слововживання;
  • три важливі зустрічі чи три важливих зустрічі;
  • цитування законодавства і розділові знаки.
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини”.
Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням:  https://forms.gle/1aQuwDMhp5Q6eFNg6  Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ — саме туди буде надсилатись вся інформація. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Зверніть увагу, що запис вебінару не буде оприлюднюватись.
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com

Коментарі ()