Вебінар «Мова для судів: новинки правопису»

ГО «Вектор прав людини», проєкт «Є-мова» та волонтерська ініціатива  Безкоштовні курси української мови (ГО «Український світ») оголошують реєстрацію на вебінар «Мова для судів: новинки правопису», який відбудеться 7 квітня 2020 року о 16:00. Орієнтовна тривалість ― 90 хвилин.
Цим вебінаром ми починаємо серію онлайнових навчальних зустрічей про українську мову. Передусім вони орієнтовані на членів_кинь комунікативних команд судів, проте будуть цікавими усім, хто прагне розвивати свої знання українського правопису та удосконалювати культуру свого мовлення.
Спікерки вебінару:
Віра Шелудько ― PhD зі спеціальності українська мова, експертка з мовних питань, соціолінгвістка, викладачка проєкту «Є-мова» та БКУМ-Київ. Досліджує проблеми функціонування мови у сфері державного управління.
Ольга Андрусенко ― експертка з мовних питань, мовний коуч, викладачка проєкту «Є-мова», координаторка БКУМ-Київ. Менеджерка розвитку лідерства програми «Навчай для України». Досліджує питання  подолання мовного бар'єру.
На вебінарі ви дізнаєтеся:
  • Які правила переходу від старого правопису до нового
  • Як правильно вживати фемінітиви
  • Де розставляти крапки над «і», а де вживати «и»
  • Як грамотно писати назви товарних знаків і марок
  • Та все про паралельні форми у новому правописі
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини”.
Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/vC3W4rcNdpfFDLHn6 та мати доступ до мережі інтернет під час проведення вебінару. Вебінар відбудеться на платформі https://zoom.us/ Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації.
Кількість місць обмежена версією платформи. Тож, якщо ви зареєструвались, проте через певні обставини не зможете долучитися, прохання повідомити нам на електронну пошту, аби хтось інший міг долучитися.
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com
 

Коментарі ()