Публічний виступ та інтерв'ю на телебаченні - як пройшло дводенне навчання у Вінниці

Громадська організація “Вектор прав людини” провела дводенний тренінг для представників та представниць комунікаційних команд судів “Публічний виступ та інтерв’ю на телебаченні” у Вінниці.
Тренерами та тренерками були: 
  • Олександра Матвійчук — правозахисниця, яка працює над питанням прав людини в Україні  та регіоні ОБСЄ. На даний час очолює правозахисну організацію «Центр громадянських свобод», а також координує роботу громадської ініціативи Євромайдан SOS
  • Анна Нитченко — журналістка, телеведуча, викладачка. Досвід роботи – 20 років: на телебаченні, в інтернет-виданнях та прес-службах. Знаю, як працювати по обидва боки екрану, і ділюся досвідом. Проводила тренінги для юристів, прес-секретарів, журналістів на тему ораторської майстерності, роботи в кадрі, а також перетворення важких текстів у легкий та доступний матеріал (усний чи письмовий)
  • Назарій Боярський — член правління ГО «Вектор прав людини», член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи, розробник досліджень та автор звітів щодо дотримання права на справедливий суд в Україні, комунікації судової системи
  • Валерія Рибак – директорка ГО «Вектор прав людини», розробниця досліджень та авторка звітів щодо дотримання права на справедливий суд в Україні, комунікації судової системи. 
На відкритті тренінгу виступив голова Ради суддів України Богдан Моніч.

У перший день навчання, 30 січня, тренерки Олександра Матвійчук та Анна Нитченко ділилися порадами та власним досвідом щодо публічних виступів та інтерв’ю на телебаченні. 31 січня учасники та учасниці завітали до філії Суспільного мовника UA: Вінниця та Сьомого апеляційного адміністративного суду. Як проходив тренінг, можна переглянути на сторінці події у Фейсбуці (www.facebook.com/events/588721275249569/) та у фотозвіті в Інстаграмі (www.instagram.com/humanrightsvector/).

Коментарі ()