Вебінар «Медіавідкритість судів України: роз’яснення щодо заповнення опитувальника»

ГО «Вектор прав людини» оголошує реєстрацію на вебінар «Медіавідкритість судів України: роз’яснення щодо заповнення опитувальника», який відбудеться 3 лютого о 16:00. Орієнтовна тривалість — 1 година.


Спікерки вебінару:


Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».


Опитування «Медіавідкритість судів України-2019» проводиться онлайн та триває до 10 лютого 2020 року включно. На вебінарі ви матимете можливість поставити запитання та розібратися, як заповнювати опитувальник. 


Подарунком від ГО«Вектор прав людини» учасникам/цям вебінару стане окремий інформаційний блок, що ми присвятимо веденню сторінок у соціальних мережах.  Отримані знання можна буде використати у подальшій інформаційній роботі суду. 


Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись до 2 лютого за посиланням forms.gle/n67Lj1ibPrzE48dV7та мати доступ до мережі Інтернет під час проведення вебінару. Під час реєстрації  ви також можете поставити запитання, які вас цікавлять. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. 


Із результатами попередніх опитувань можна ознайомитись за посиланнями: 


2017 рік — hrvector.org/zviti/18-02-06-mediajustice   


2018 рік — hrvector.org/zviti/19-07-17-admin  


Ми у соцмережах:


Телеграм -t.me/HumanRightsVector


Інстаграм -www.instagram.com/humanrightsvector/


«Вектор прав людини» на ФБ -www.facebook.com/hrvector.org/ 


Проект «Суд людською мовою» -www.facebook.com/trialinsimplewords 


Наш сайт -hrvector.org   


Ютуб -www.youtube.com/channel/UCqjeimokzHuf4-v6TmfXZ5w 


 


Опитування “Медіавідкритість судів України-2019” проводиться ГО “Вектор прав людини”  у партнерстві з Радою суддів України, Національною школою суддів України та Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні FES-Ukraine.

Коментарі ()