Вебінар «Рада суддів України: яка компетенція та як взаємодіяти?»

ГО «Вектор прав людини»та Рада суддів Україниоголошують реєстрацію на вебінар «Рада суддів України: яка компетенція та як взаємодіяти?», який відбудеться 12 грудня 2019 року о 16:00. Орієнтовна тривалість — 1 година.
Цим вебінаром ми починаємо серію онлайнових інформаційних зустрічей про органи судової влади та самоврядування України. Вони будуть корисні представникам_цям ЗМІ, громадянського та адвокатського середовищ, судової системи, а також усім, хто хоче знати більше про судову владу України.
Спікерки вебінару:
  • Ольга Какауліна, речниця Ради суддів України. З 2015 року Ольга займається розвитком судової комунікації. Разом з Консультативною місією Європейського Союзу проводить тренінги для суддів-спікерів_ок по всій країні. Авторка навчального курсу з судових комунікацій для прес-секретарів_ок та суддів.
  • Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини». Організовувала системний моніторинг за судовими процесами в Україні у 2013 – 2016 роках та готувала звіти про рівень дотримання права на справедливий суд в Україні.
На вебінарі ви дізнаєтеся:
  • які функції та повноваження має Рада суддів України
  • з якими запитаннями можна звертатися до Ради суддів України
  • як працює Рада суддів України
  • щодо чого комунікувати з прес-службою Ради суддів України (органів суддівського самоврядування).
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини”, автор звітів “Суди та ЗМІ: досвід співпраці”, “Прес-служби судів: погляд зсередини”.
Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням: forms.gle/c4C7XciN87uMHQjR7та мати доступ до мережі інтернет під час проведення вебінару. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації.
Чому варто зареєструватися на вебінар? У прямому ефірі ви зможете поставити речниці Ради суддів України цікаві вам запитання. Після вебінару ви отримаєте пост-лист із додатковими корисними матеріалами. Також лише зареєстровані учасники_ці після перегляду вебінару та заповнення форми зворотнього зв’язку отримають іменні сертифікати.
З усіх додаткових питань можете звертатися до асистентки ГО «Вектор прав людини» Ксенії Сітінської +380985506599 чи trialinsimplewords@gmail.com
Ми у соцмережах:
Телеграм — t.me/HumanRightsVector 
Інстаграм — www.instagram.com/humanrightsvector/ 
«Вектор прав людини» на ФБ — www.facebook.com/hrvector.org/   
Проект «Суд людською мовою» — www.facebook.com/trialinsimplewords  
Наш сайт — hrvector.org    
Ютуб — www.youtube.com/channel/UCqjeimokzHuf4-v6TmfXZ5w
 
Вебінар проводиться в межах проекту«Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини»
за підтримки програми  МАТРА (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).

Коментарі ()