Тренінг «Справа про дискримінацію 2.0: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства»

Громадські організації «Вектор прав людини» та Центр «Соціальна дія» у партнерстві з  Радою суддів України провели дводенний тренінг «Справа про дискримінацію 2.0: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства».

На минулий тренінг, який відбувся 12-13 вересня цього року, ми отримали багато заявок. Тож у зв'язку із великим інтересом до теми дискримінації, ми провели аналогічний тренінг «Справа про дискримінацію 2.0: як діяти прес-службі на благо іміджу суду та суспільства». Як це було минулого разу, дивіться тут.
Також в рамках тренінгу ми приєдналися до Марафону написання листів — це щорічна правозахисна акція міжнародної організації Amnesty International. Її суть полягає в тому, що люди з усього світу пишуть листи підтримки та підписують петиції на захист тих, чиї права були порушені. Цього року Марафон присвячений молодим людям, які постраждали від порушення їхніх прав. 

З учасниками_цями працювала команда експертів_ок:
У нашому телеграм-каналі ми опублікували низку порад від тренерів_ок - https://t.me/HumanRightsVector
Як проходив тренінг у фото можете переглянути тут - https://www.instagram.com/humanrightsvector/
Тренінг проводився за підтримки Sigrid Rausing Trust та в межах проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» за підтримки програми МАТРА (Embassy of the Netherlands in Ukraine).

Коментарі ()