Тренінг «Альтернативні майданчики для поширення інформації про суд»: результати

У перший день тренінгу в інтерактивній формі учасники_ці навчалися визначати свою цільову аудиторію, обирати відповідні канали комунікації з нею та навчалися формувати повідомлення відповідно до її потреб. Також 14 листопада представникам_цям судової системи показали способи проведення заходів у бібліотеках.
Ми приїдемо кожен до себе додому і маємо можливість те, що ми почули, застосувати на практиці і провести заходи у своїх судах, я думаю, це буде тільки на плюс. Суспільство побачить, що суди теж можуть працювати в іншому форматі і вони є близькими для людей, — поділився враженнями один із учасників. 
15 листопада учасники_ці навчалися організовувати заходи в музейних просторах. Наприкінці тренінгу всі представили свої проекти з організації різних активностей поза межами суду. 
— Якщо говорити про довіру до судів, то треба виходити в люди, використовувати різні майданчики. Багато ідей переповнює, дуже хочеться приїхати і по-свіжому творити. І користь таких заходів ще в тому, що ти заряжаєшся цим натхненням. 

Спікери_ки тренінгу:
  • Світлана Цуркан — керівниця відділу освітніх програм Мистецького арсеналу;
  • Ярослава Сошинська — кандидатка історичних наук, виконавча директорка ВГО «Українська бібліотечна асоціація», доцентка НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»;
  • Валентина Кузик — тренерка з комунікацій, програмна менеджерка та експертка з гендерних питань та інклюзивності Internews;
  • Назарій Боярський — член правління ГО «Вектор прав людини», член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи, розробник досліджень та автор звітів щодо дотримання права на справедливий суд в Україні, комунікації судової системи;
  • Валерія Рибак – директорка ГО «Вектор прав людини», розробниця досліджень та авторка звітів щодо дотримання права на справедливий суд в Україні, комунікації судової системи. 
 

 

 

Конспекти з нашого тренінгу ми публікувати тут - https://t.me/HumanRightsVector
Враження учасників у фото - https://www.instagram.com/humanrightsvector/
Лекції з наших заходів з'являються тут - https://www.youtube.com/channel/UCqjeimokzHuf4-v6TmfXZ5w

Коментарі ()