Стажування/практика у громадській організації «Вектор прав людини»


ГО «Вектор прав людини» відкриває набір на стажування та практику або волонтерство. 
Наші основні два напрямки діяльності:
1) «Суд людською мовою» — напрямок, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого кола населення. Ініціатива об’єднує громадських активістів_ок, IT-спеціалістів_ок і професійних юристів_ок.
2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. В рамках цього напрямку організація систематично працює над вдосконаленням підготовки студентів_ок юридичних та журналістських спеціальностей.
Ми пропонуємо нашу організацію як базу для проходження практики та стажування людям різних кваліфікаційних рівнів, починаючи від бакалавр (ІІІ-ІV курси), магістр, людям з різних сфер діяльності, які хочуть спробувати себе в громадському секторі.
Під час проходження практики стажери_ки зможуть долучитись до діяльності нашої організації, отримати досвід реальної правозахисної роботи, займатись аналітичною, організаційною чи інформаційною роботою. Експерти_ки нашої організації готові розробити індивідуальні плани проходження практики на основі зацікавлень стажерів_ок, побажань вашого навчального закладу та ін...
Термін практики чи стажування обговорюється індивідуально, але має становити не менше 10 робочих днів.
По завершенні стажування чи практики ми надамо підтверджуючі документи, зокрема, характеристику. Вони зможуть стати у нагоді не лише у університеті, а й під час подальшого працевлаштування.
Вектор прав людини забезпечує практикантів_ок та стажерів_ок робочим місцем в нашому офісі (Київ, метро Лук'янівська), необхідною технікою, канцтоварами, кавою.
Дедлайну подачі заявок немає, але ми закриємо набір, коли заповнимо всі місця. Відібраних кандидатів_ок ми запросимо на співбесіду. 
Заявки із короткою розповіддю про себе, вашою мотивацією та вміннями можете надсилати на trialinsimplewords@gmail.com
Будемо раді бачити у нашій дружній компанії людей, що працюють на благо прав людини. Якщо у вас є ідеї та бажання змінювати світ на краще — ми завжди відкриті!
 
У наших соцмережах можеш дізнатися більше про те, чим ми займаємося:
Телеграм — t.me/HumanRightsVector
Інстаграм — www.instagram.com/humanrightsvector/
«Вектор прав людини» на ФБ — www.facebook.com/hrvector.org/ 
Проект «Суд людською мовою» на ФБ — www.facebook.com/trialinsimplewords
Ютуб — www.youtube.com/channel/UCqjeimokzHuf4-v6TmfXZ5w

Коментарі ()