Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»

ГО «Вектор прав людини» оголошує конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти_ки національних і місцевих ЗМІ та блогери_ки, які висвітлюють судову тематику.
Мета Конкурсу — підвищення обізнаності населення стосовно організації судової системи, реалізації судової реформи, конкретних судових справ, підвищення рівня зацікавленості та довіри населення до судової влади.
Якщо ви пишете про суди та право, суспільно важливі та резонансні справи, зміни в законодавстві та переймаєтеся щодо якості судової журналістики в Україні, запрошуємо вас стати частиною руху за її розвиток та вдосконалення.
До участі приймаються журналістські роботи в текстовому, онлайн та відео і аудіо форматах. До участі в Конкурсі приймаються усі роботи на судову тематику, проте, у 2019 році є декілька окремих номінацій, а саме:
 • матеріал, в якому використано посилання на судову трансляцію. Що таке судові трансляції читайте у спеціальному виданні. Доступ до архіву судових трансляцій на ютуб-каналі «Судова влада України».
 • матеріал, в якому використано коментар від комунікаційної команди суду (прес-служба, суддя-спікер_ка, прес-секретар_ка та інші).
Участь у конкурсі відкрита для авторів_ок, які опублікували матеріали у 2019 році. Кожен учасник_ця може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Дедлайн для подачі заявок — 31 жовтня 2019 року.

Усі учасники конкурсу отримають Сертифікати про участь та будуть запрошені на церемонію нагородження, що відбудеться у Києві. Кращі матеріали, визначені Журі, отримають цінні призи.

Щоб узяти участь у Конкурсі, слід:
 1. Ознайомитися із Положенням про Конкурс тут (http://bit.ly/konkurs-site-230919).
 2. Надіслати на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.comіз темою листа «Конкурс журналістських робіт»:
  — заповнену заявку на кожен матеріал, котрий ви подаєте на Конкурс;
  — матеріали оформлені відповідно до Положення про Конкурс.
Інформаційні партнери Конкурсу: ГО «Медійна ініціатива за права людини», Національна спілка журналістів України, ГО «Інтерньюз-Україна».
Склад журі конкурсу:
 1. Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини»
 2. Оксана Торган, експертка з комунікацій проекту ЄС «PRAVO Justice»

 3. Ігор Розкладай, медіаюрист Центру демократії та верховенства права (CEDEM)

 4. Тетяна Кузнєцова, деканка факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія»

 5. Марина Ергемлідзе, директорка з соціального маркетингу «Інтерньюз-Україна»

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентка ГО «Вектор прав людини» Ксенії Сітінської — телефон +380 (98) 550 65 99, фейсбук-профіль www.facebook.com/kseniasitinskaya або за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com
Ми у соцмережах!
Телеграм — ​​https://t.me/HumanRightsVector 
Інстаграм -​​ https://www.instagram.com/humanrightsvector/ 
Проект «Суд людською мовою» -​​ https://www.facebook.com/trialinsimplewords   
«Вектор прав людини» на ФБ -​​ https://www.facebook.com/hrvector.org/
Youtube -​​ https://www.youtube.com/channel/UCqjeimokzHuf4-v6TmfXZ5w 
Конкурс проводиться в межах проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми МАТРА (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).

Коментарі ()