Презентація збірника навчально-методичних розробок «Навчаємо через практику: досвід використання судових трансляцій у викладанні права»

ГО «Вектор прав людини» запрошує на презентацію збірника навчально-методичних розробок «Навчаємо через практику: досвід використання судових трансляцій у викладанні права», яка відбудеться 15 липня о 11:00 у приміщенні Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10.


Збірник навчально-методичних розробок «Навчаємо через практику: досвід використання судових трансляцій у викладанні права» — це добірка занять з викладання різних правових дисциплін. До збірки включені кращі роботи, що були надіслані для участі у Всеукраїнському марафоні «Судові трансляції: теорія через практику».


Автори (-ки) розробили заняття з використанням записів судових онлайн-трансляцій. Вони детально описані, тож інші викладачі (-чки) можуть поширювати позитивний досвід у власних ВНЗ. Основою для кожної із розробок став відеозапис онлайн-трансляції судового засідання, доступний на порталі «Судова влада України» (court.gov.ua/affairs/online/). За допомогою реальних кейсів, викладачі допомагають майбутнім правникам освоїти часто такі складні і незрозумілі теми.


Захід відбудеться 15 липня. Орієнтовна тривалість — 1,5 години.
Початок о 11:00.
Початок реєстрації о 10:30.
Місце проведення: м. Київ, пр. Перемоги, 10 (Міністерство освіти і науки України).


До участі запрошуються педагогічні та наукові працівники (-ці) ВНЗ України, які викладають правничі дисципліни, представники (-ці) Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, медіа, правники (-чині) та всі, кого цікавить інтерактивне та сучасне викладання права.


Реєстрацію відкрито до 10 липня за посиланням: bit.ly/2J3tsBV 


Під час заходу відбудеться презентація посібника, обмін досвідом проведення занять. Охочі отримають друкований примірник збірника. Після заходу в учасників (-ць) буде можливість неформально поспілкуватись під час кава-паузи.


У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентки проектів ГО «Вектор прав людини» Марини Фурсенко за телефоном: +380 (93) 684-59-79 або до директорки ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак +380 (50) 411-20-47 або за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com


 


_________________________________________________________________________


Марафон «Судові трансляції: теорія через практику» організованого ГО «Вектор прав людини» у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національною академією правових наук України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Коментарі ()