Викладачі з усієї України протягом двох днів опановували інтерактивні методи викладання права

 


Протягом 25 та 26 березня викладачі права з усієї України опановували інтерактивні методи викладання. 14 представників та представниць професійної викладацької спільноти взяли участь у дводенному тренінгу «Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним?».


Протягом першого дня тренінгу в учасників була можливість ознайомитися із найбільш ефективними інтерактивними методами. Тренери Олександр Войтенко та Назарій Боярський поділилися перевагами та недоліками кожного із них, розповіли як зацікавити аудиторію, як утримати увагу студентів, а також як досягти більшого їх залучення на занятті. Практика інтерактивного викладання, як правило, викликає в студентів більший інтерес до нових тем.


Під час другого дня у викладачів була можливість розробити своє власне заняття з використанням судових онлайн-трансляцій. Директорка ГО «Вектор прав людини» Валерія Рибак поділилася досвідом роботи з судовими онлайн-трансляціями – починаючи з того як розвивався даний механізм захисту права на справедливий суд та продовжуючи тим як знайти потрібну трансляцію, а також як працювати з порталом «Судова влада України».


У подальшому викладачі та викладачки мають змогу презентувати напрацьовані навчальні заняття під час публічного конкурсу методичних розробок на краще використання судових трансляцій у навчальному процесі «Судові трансляції: теорія через практику», кращі з яких будуть опубліковані у вигляді збірника, що підтримуватиметься Міністерством освіти та науки України.


Детальніше про Марафон — hrvector.org/podiyi/19-03-22-admin.Тренінг «Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним?» організовано ГО «Вектор прав людини» в рамках грантового проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя».

Коментарі ()