Долучайтеся до безоплатного вебінару «Викладання дисциплін історично-правового циклу: як зробити його цікавим?»


ГО «Вектор прав людини» запрошує взяти участь у безоплатному вебінарі «Викладання дисциплін історично-правового циклу: як зробити його цікавим?». Вебінар відбудеться 13 березня о 16.00 годині (UTC+2, за київським часом). Орієнтовна тривалість – 1 година.


Право – одна з найважливіших складових історії розвитку суспільства. Еволюція правової думки нероздільна з епохою: розуміння історичного контексту, особливостей культури, тогочасного світобачення допомагають відчути епоху «на смак» та зрозуміти витоки правових ідей та особливості їх сприйняття в суспільстві.


Історичний контекст може бути цікавим. Урізноманітнення підходів до побудови лекції, використання різних прийомів привернення уваги, використання мнемонічних «гачків» дають можливість трансформувати лекцію у варіант сучасного навчання. Інтерактивність – не лише для практичних та семінарських занять, її елементи можуть зробити лекцію цікавою та динамічною.


Знання та розуміння особливостей цільової групи слухачів – як психолого-вікових так і пов’язаних з варіативністю сприйняття інформації сучасною молоддю, їх врахування при підготовці навчальних занять можуть допомогти зростанню інтересу слухачів до теоретичного матеріалу.


Під час вебінару Ви дізнаєтесь про:


— основні принципи інтерактивного навчання та його відмінність від традиційних методів викладання;


— приклади урізноманітнення викладання лекцій у предметах історично – правового циклу.


Після вебінару Ви зможете:


— вдосконалити власну методику викладання права;


— використовувати різноманітні інтерактивні методи та педагогічні прийоми у навчальному процесі;


— на прикладі судових трансляцій зв’язувати викладання права із сьогоденням.


Вебінар буде корисним викладачам (-кам) юридичних та історичних дисциплін у вищих навчальних закладах та усім, хто цікавиться правом, історією та педагогікою.


Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись до 12 березня 2019 за посиланням: bit.ly/2UTvg4y та мати доступ до мережі інтернет під час проведення вебінару.


Ведучі:


Назарій Боярський — модератор вебінару. Правозахисник, член Правління ГО «Вектор прав людини». Автор посібника «Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації».


Олександр Войтенко — експерт вебінару. Методист освітніх проектів Програми «Розуміємо права людини». За останні роки координував освітню частину у проектах Дому Анни Франк в Україні з питань недискримінації та толерантності, ОБСЄ – з прав людини, протидії антисемітизму, ксенофобії.


Короткий зміст попереднього вебінару «Методологія використання судових трансляцій у викладанні права на прикладі цивільного процесу» доступний тут: youtu.be/5xk8_VqBT2k 


Залишились запитання щодо вебінару? Напишіть нам trialinsimplewords@gmail.com чи зателефонуйте +380 (93) 684-59 -79. 


Вебінар «Викладання дисциплін історично-правового циклу: як зробити його цікавим?» проводиться ГО «Вектор прав людини» в рамках проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Коментарі ()