У Києві відбувся XVI позачерговий з’їзд суддів України


19–20 грудня відбувся XVI позачерговий з’їзд суддів України. Упродовж усього з’їзду представники ГО «Вектор прав людини» проводили інтерв’ювання Голів апеляційних судів.


Інтерв’ю мали на меті з’ясувати позиції Голів суду щодо ідеальної моделі роботи прес-служби суду. Вони розповіли як відбувається взаємодія між представниками та представницями комунікаційної команди всередині суду та з іншими судами, органами судової влади, які особливості роботи суддей-спікерів, що потрібно щоби покращити роботу прес-служби. Голови судів поділились своїм баченням того як прес-служба має бути вбудована у структуру суду та якими нормативними документами регулюватись.  


На основі дослідження будуть розроблені  рекомендації для прес-служб судів задля покращення внутрішньої та зовнішньої комунікацій. Також результати будуть використані під час підготовки пропозицій щодо нормативного регулювання роботи прес-служб судів.


Результати в узагальненому вигляді будуть подані до Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, Вищої ради правосуддя та інших зацікавлених сторін.

Коментарі ()