Валерія Рибак: Студентам потрібно давати практичні знання, саме цього від них чекає майбутній роботодавецьСтудентам потрібно давати практичні знання, саме цього від них чекає майбутній роботодавець. Таку думку висловила правозахисниця ВалеріяРибак, під час лекції для студентів КНТЕУ в рамках всеукраїнського Тижня права. Директорка ГО «Вектор прав людини» провела лекцію на тему: «Відкритий та зрозумілий суд: можливості для громадян.
Лекція мала практичне спрямування. Студенти почули про практику використання онлайн-трансляцій судових засідань судами та сторонами процесу. Правозахисниця розповіла історію започаткування цього інструменту в судах та поділилися найбільш цікавими кейсами.
«Онлайн-трансляції судових засідань — надзвичайно практичний інструмент у цьому плані. В аудиторії чи вдома на самоопрацюванні, студент може покроково розібрати судовий процес.
Використання такого інтерактивного ресурсу можливе вже зараз для цього вже є всі можливості», —відзначила ВалеріяРибак.
Запрошуємо викладачів долучитися до ініціативи. Вебінари та тренінги для викладачів заплановані на січень-березень 2019 р.
Нагадаємо, Громадська організація «Вектор прав людини» спільно з викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського університету права НАН України, Академії адвокатури України розробила та апробувала методологію використання трансляцій судових засідань технічними засобами судів як навчального інструменту для студентів правничих професій в рамках проекту «Суд людською мовою»: коментування судових процесів, що транслюються технічними засобами судів, як інноваційний інструмент забезпечення права на відкриті слухання та принципу гласності судових процесів» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Нове правосуддя».
Ознайомитися з методичним посібником “Використання судових трансляцій під час навчання права: методичні рекомендації” можна за посиланням http://hrvector.org/publikacziyi/18-09-13-courttransl-learn-hrv 
 

Коментарі ()