Запрошуємо до всеукраїнського онлайн-опитування журналістів та журналісток щодо співпраці із судами


Пропонуємо вам долучитися до всеукраїнського онлайн-опитування журналістів та журналісток щодо співпраці із судами.


Мета опитування — виявити проблеми, які існують у комунікації між журналістами та прес-службами судів. На основі дослідження будуть розроблені типові рекомендації для прес-служб судів задля усунення виявлених проблем і покращення комунікації. Також результати будуть використані під час підготовки пропозицій щодо нормативного регулювання роботи прес-служб судів.


Просимо заповнити опитувальник онлайн до 21 грудня 2018 року. Опитувальник доступний за посиланням: https://goo.gl/AsWuDe Очікується, що заповнення опитувальника займе не більше 30 хвилин.


Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про учасників опитування буде використовуватись лише з метою ідентифікації категорії ЗМІ, які пройшли опитування і можливого уточнення інформації по анкеті. Ваші відповіді є цілком анонімними, тож просимо бути щирими. Ваша відвертість щодо труднощів, з якими ви, можливо, зіштовхуєтесь у професійній діяльності допоможе вирішити їх у майбутньому системними змінами.


Дякуємо, що вирішили внести свій внесок у покращення взаємодії медіа та судів!


Опитування проводиться для реалізації проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми МАТРА від Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Інформаційна підтримка — ГО «Центр інформації про права людини» та ГО «Медійна ініціатива за права людини».


У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентки проектів ГО «Вектор прав людини» Марини Фурсенко за телефоном: +380 (93) 684-59-79 або за електронною адресою  trialinsimplewords@gmail.com


 

Коментарі ()